Kierowcy modlili się o bezpieczeństwo na polskich drogach
14 maja 2012 Ponad 3 tys. osób zgromadziła na Jasnej Górze 11.
Ogólnopolska Pielgrzymka Kierowców. Modlono się o bezpieczeństwo na
drogach, jednocześnie podkreślając, że w dużej mierze zależy ono od
samych użytkowników dróg.