• Dexter w realiach PRL
  Jak wyglądałaby czołówka serialu "Dexter", gdyby została nakręcona w Polsce w latach 80-tych? Zamiast boczku pojawiłaby się kaszanka, a zamiast nici dentystycznej, kultowa woda kolońska "Brutal". Zresztą, zobaczcie sami.
 • logo "Wiadomości" TVP
  Telewizja Polska 1 stycznia zaprezentowała widzom nową czołówkę "Wiadomości". Niestety zamiast zachwytów nad zapowiadaną "nową jakością", pojawiają się głosy krytyki wobec niepokojącego podobieństwa nowej produkcji TVP do czołówki brytyjskiego serwisu informacyjnego ITV News. "Oczywiście, że znaliśmy tę czołówkę, podobnie jak setki innych. Inspiracji szuka się przez obserwację świata" - tłumaczy rzecznik TVP, Jacek Rakowiecki.
 • Radzimir Dębski
  Jak wynika z szumnych zapowiedzi, nowa oprawa "Wiadomości" ma być prawdziwą rewolucją w "historii polskich newsów". - O 19:30 będzie można zobaczyć i usłyszeć jakość znaną dotychczas wyłącznie z wielkich produkcji filmowych - chwali się TVP w komunikacie prasowym. Ile kosztowała nowa czołówka?
 • Taniec z gwiazdami
  Znamy już pełną listę gwiazd, które zaprezentują swoje taneczne umiejętności w nowej odsłonie "Tańca z gwiazdami". Uczestnikiem, którego nazwisko stacja do końca utrzymywała w tajemnicy, jest Antoni Królikowski.
 • nowa czołówka "M jak miłość"
  W serialu "M jak miłość" zaszło tyle zmian, iż twórcy postanowili nakręcić nową czołówkę. Zobaczyć w niej można Małgosię Mostowiak, w którą zamiast Joanny Koroniewskiej, wciela się Barbara Kurdej-Szatan oraz kilkoro zupełnie nowych bohaterów.
 • nowa czołówka "Ekipy z Warszawy"
  Każda stacja telewizyjna ma swoją stylistykę. Internauci postanowili więc sprawdzić, jak prezentowałoby się reality show "Ekipa z Warszawy", gdyby zamiast przez MTV, zostało wyprodukowane przez Telewizję Polską. Jak Wam się podoba Trybson w takiej oprawie?
 • Polskie wzornictwo robi wielką karierę na świecie
  Jest dobrze. Jest nawet lepiej, niż ktokolwiek mógł przypuszczać. Najnowszy raport Organizacji Narodów Zjednoczonych nie pozostawia wątpliwości. Polacy mają poczucie piękna, a świat to wysoko sobie ceni.