• Katarzyna Grochola
  Katarzyna Grochola w swoich powieściach opisuje historie kobiet, którym udaje się znaleźć miłość życia. Niestety w życiu prywatnym pisarki na razie nie pojawił się ten jedyny.
 • Para w sypialni
  Jesień to okres, który większości z nas kojarzy się z zimnem, deszczem, pochmurnym niebem i przede wszystkim coraz krótszymi dniami. Po ekscytujących wakacyjnych wojażach wracamy do codziennych obowiązków, do pracy i szkoły. Radosław Jerzy Utnik, psycholog i seksuolog, ekspert współpracujący z marką Durex, radzi jak utrzymać gorącą temperaturę związku w jesienne wieczory.
 • Para
  Buduje bliską więź, wyzwala hormony szczęścia i podsyca miłosny ogień – to wszystko czyni dotyk. Jak wynika z badania marki Durex, stanowi bardzo ważną część każdego związku między dwojgiem ludzi – tak przyznaje aż 93%1 badanych. Jednocześnie, co drugi Polak pragnie, aby jego partner poświęcał więcej czasu na codzienną bliskość. Co więc można zrobić, aby czuły dotyk na stałe zagościł w relacji kochanków? Radzi marka Durex i ekspert od intymnej sztuki masażu ciała.
 • Zakochana para w plenerze
  Chcesz znaleźć prawdziwą miłość i utrzymać satysfakcjonujący związek przez lata? Zamieszkaj na wsi! Jak wskazują badania, to właśnie na tam łatwiej o prawdziwą miłość, pełne czułości wyznania i długie oraz satysfakcjonujące relacje. Dlaczego?
 • Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski
  Zbigniew Zamachowski i Monika Richardson już oficjalnie są parą. Pierwszy kurz wokół ich uczucia już opadł i plotkarze powoli godzą się z tym, że tych dwoje spotkała prawdziwa miłość.
 • Namiętne pocałunki łagodzą stres, napięcia i negatywną energię wpędzając w dobre samopoczucie i obniżenie hormonów stresu
  Każdy ma jakiś powód, aby całować. I bardzo dobrze! Całowanie to bowiem jeden z najprzyjemniejszych sposobów na wyrażenie uczuć, o którego korzyściach mówią nawet naukowcy.