• Edyta Górniak, Mateusz Zalewski
  Pół roku temu Edyta Górniak zakończyła swój związek z Mateuszem Zalewskim. W jednym z ostatnich wywiadów piosenkarka wraca do tej relacji i podaje dokładne przyczyny, dla których rozstała się z ukochanym.
 • Edyta Górniak z synem Allanem
  Edyta Górniak zrobiła swojemu synowi wspaniały prezent i w czasie, gdy w Polsce zapanowały jesienne chłody, zabrała Allana do słonecznego Miami. Zdjęciami z wyjazdu pochwaliła się na Instagramie.
 • Edyta Górniak, Piotr Kraśko, Robert Kozyra, Dariusz Krupa, Piotr Gembarowski
  Edyta Górniak niedawno oficjalnie potwierdziła swoje rozstanie z Piotrem Schrammem. Piosenkarka zapewniła, że z byłym partnerem łączy ją przyjaźń. Patrząc jednak na historię wcześniejszych związków Edyty, trudno uwierzyć w to, że tym razem faktycznie uda jej się zachować dobre relacje po rozstaniu.
 • Edyta Górniak, Dariusz Krupa
  Edyta Górniak wciąż toczy z byłym mężem, Dariuszem Krupą, medialną wojnę, której największą ofiarą jest wspólny syn pary, Allan. Ostatnio diva zarzuciła ojcu chłopca, że złamał mu serce, ukrywając przed nim swoje drugie dziecko. Krupa twierdzi, że Edyta kłamie, ponieważ wciąż nie może pogodzić się z faktem, że udało mu się założyć szczęśliwą rodzinę.
 • Edyta Górniak, Dariusz Krupa
  Edyta Górniak i Dariusz Krupa, mimo upływu 5 lat od czasu rozwodu, wciąż nie mogą dojść do porozumienia w kwestii podziału opieki nad synem. Ostatnio artystka oskarżyła byłego męża o ukrywanie przed Allanem drugiego dziecka. Krupa broni się, zarzucając byłej żonie manipulowanie chłopcem.
 • Edyta Górniak
  Edyta Górniak udzieliła ostatnio bardzo intymnego wywiadu. Piosenkarka zdradziła w nim między innymi to, że przed ślubem z Dariuszem Krupą dopadły ją wątpliwości i chciała uciec sprzed ołtarza. Co ją powstrzymało?
 • Edyta Górniak, Dariusz Krupa
  Edyta Górniak, po rozwodowej batalii zaczęła układać swoje relacje z były mężem, Dariuszem Krupą. Ostatnio jednak, pomiędzy byłymi małżonkami znów zawrzało. Tym razem powodem było to, iż ich wspólny syn Allan, dopiero po dwóch latach dowiedział się, że ma przyrodnie rodzeństwo.
 • Edyta Górniak z synem Allanem
  Dariusz Krupa, były mąż i ojciec dziecka Edyty Górniak, po rozwodzie założył rodzinę z nową partnerką. Jak donosi jeden z tabloidów, syn piosenkarki i menadżera źle się czuje w nowym domu taty.
 • Kilka dni temu media informowały, że syn Edyty Górniak i Dariusza Krupy nie przystąpi w tym roku do komunii, ponieważ jego rodzice nie dopilnowali formalności. Tymczasem jeden z tygodników twierdzi, że Allan, z woli swojej matki, w ogóle nie przyjmie sakramentu.
 • Edyta Górniak udzieliła ostatnio wywiadu, w którym bardzo ostro zaatakowała swojego byłego męża, Dariusza Krupę. Ten postanowił odnieść się do oczerniającej go publikacji na Facebooku.