• David Haye
  "Polska to dziś zupełnie inny kraj niż w roku 2000, gdy pierwszy raz tu byłem" - przyznał były zawodowy mistrz świata w bokserskiej wadze ciężkiej David Haye, który jako ambasador projektu Polskiej Fundacji Narodowej "100 x 100" gościł w środę w Warszawie.
 • David Haye
  David Haye, były mistrz świata organizacji WBA w kategorii ciężkiej oraz WBC, WBA i WBO w junior ciężkiej, zamienia ring bokserski na grę przy zielonym stoliku. Przez rok będzie poznawał tajniki pokera, by wystąpić w 2019 roku w jednym z turniejów.
 • David Haye
  David Haye ogłosił zakończenie kariery. 37-letni Brytyjczyk był mistrzem świata organizacji WBA w kategorii ciężkiej oraz WBC, WBA i WBO w junior ciężkiej. Na zawodowym ringu z 32 walk wygrał 28, w tym 26 przed czasem.
 • David Haye trzy razy leżał na deskach. Tony Bellew wygrał w piątej rundzie
  Czternaście miesięcy temu Tony Bellew potrzebował jedenastu rund, by pokonać Davida Haye'a. W rewanżowej walce "Bomber" znów okazał się lepszy, tylko że tym razem swoją wyższość nad rywalem udowodnił dużo szybciej "Hayemaker", który był faworytem, trzy razy leżał na deskach. Ostatecznie sędzia zdecydował się przerwać pojedynek w piątej rundzie.
 • David Haye
  Były mistrz świata wagi ciężki federacji WBA David Haye nie wróci, jak wcześniej zapowiadał, w tym roku na ring. 36-letni pięściarz w marcu przegrał przed czasem z Tonym Bellewem w brytyjskim hicie. Chciał rewanżu, ale doznał kontuzji, która wyklucza go z rywalizacji.
 • David Haye
  Były mistrz świata wagi ciężki federacji WBA David Haye zapowiedział, że jeszcze w tym roku wróci na ring. 36-letni pięściarz w marcu przegrał przed czasem z Tonym Bellewem w brytyjskim hicie.
 • David Haye
  Były mistrz świata organizacji WBA w wadze ciężkiej oraz WBC, WBA i WBO w kategorii junior ciężkiej David Haye 16 stycznia w Londynie powróci na ring i stoczy pierwszą walkę po ponad trzech latach.
 • David Haye
  David Haye chce wrócić na ring. Były mistrz świata WBA, WBC WBO oraz mistrz Europy wagi junior ciężkiej ma wystąpić na czerwcowej gali w Manchesterze. Być może rywalem słynnego boksera będzie Polak. .
 • David Haye i Tinie Tempah
  O tym jak ważny jest podczas treningu właściwy partner mówiło wielu zawodowych kulturystów. Nie każdy jednak ma okazję ćwiczyć z mistrzem świata kilku międzynarodowych organizacji boksu. Raper i producent muzyczny Tinie Tempah opublikował na Twitterze zdjęcie ze swojego treningu. Zobacz galerię