• Zbigniew Boniek
  Legia i Jagiellonia walczą o mistrzostwo Polski. O tym kto zdobędzie tytuł zdecyduje ostatnia kolejka Ekstraklasy. Jeśli będzie to drużyna z Warszawy, to jej piłkarze nie dostaną medali za wygranie rozgrywek na stadionie w Poznaniu. To bardzo nie podoba się Zbigniewowi Bońkowi.
 • Zbigniew Boniek
  Polski Związek Piłki Nożnej skrytykował Ekstraklasę S.A., odpowiedzialną za organizację rozgrywek o mistrzostwo Polski, za wtorkową decyzje o przeniesieniu dekoracji do Warszawy, jeśli Legia zdobędzie tytuł w Poznaniu. "To brak szacunku dla piłkarzy" - napisano.
 • Podpowiadamy, jak zadbać o oprawę dania, ułożyć sztućce i odpowiednio podejmować gości podczas kolacji wigilijnej, świątecznego obiadu, ale i wykwintnego posiłku serwowanego na co dzień.
 • Obrazy w mieszkaniu
  Ściany w mieszkaniu lub domu nie muszą być puste. Ozdobić je mogą piękne obrazy. W "Dzień Dobry TVN" dekoratorka wnętrz Ewa Mierzejewska pokazała, jak można nadać wnętrzu intrygującego wyglądu za pomocą niedrogich, ale efektownych obrazów.
 • Zbigniew Bródka
  To był piękny dzień dla polskiego sportu w Soczi. Najpierw Kamil Stoch odebrał złoty medal, który zdobył w sobotę na dużej skoczni. To drugi złoty medal Polaka na tych igrzyskach. Potem swój złoty krążek odebrał Zbigniew Bródka, który zwyciężył w wyścigu łyżwiarskim na dystansie 1500 m.
 • Kobieta z kwiatem
  Kwiaty na talerzu? W dodatku nie w roli dekoracji, a w funkcji głównego dania? Takie przysmaki to nowy kulinarny hit. Takie potrawy są smaczne, bogate w wartości odżywcze i posiadają niezwykłe właściwości – na przykład antystresowe. Które kwiaty są jadalne i świetnie sprawdzą się w roli pysznej potrawy? I w ogóle – z czym to się je?