• Jak udekorować świąteczny stół
  Jak przystroić świąteczny stół, by zrobić wrażenie na całej rodzinie? Klasyczne kolory to czerwień i złoto, jednak połączenie niebieskiego ze srebrem może wyglądać równie elegancko. Nie zapomnij o świecach i efektownych drobiazgach. Zobacz zdjęcia i poszukaj w nich inspiracji!
 • Nowoczesne dekoracje świąteczne
  Mimo że większości z nas Boże Narodzenie kojarzy się z czerwienią, nie oznacza to, że tylko ten kolor - w połączeniu ze złotem - może stworzyć świąteczny klimat w mieszkaniu i na wigilijnym stole. Zobaczcie inspiracje, których podstawę stanowią zupełnie inne barwy.
 • Paryż - Champs-Élysées przed Bożym Narodzeniem
  Jeszcze za oknem nie ma śniegu, jeszcze nie wywiesza się świątecznych dekoracji, ale właśnie teraz warto pomyśleć o zorganizowaniu sobie grudniowego wypadu do jednej z europejskich stolic, gdzie w ostatnim miesiącu roku organizowane są bożonarodzeniowe jarmarki, których tradycje sięgają kilkuset lat. To doskonały pomysł na spędzenie czasu z dziećmi, które mogą zaznajomić się z innymi zwyczajami świątecznymi, nie wspominając już o tym, że w takich miejscach można kupić najpiękniejsze prezenty dla najbliższych.
 • Mężczyzna
  Przeglądając magazyny dotyczące aranżacji wnętrz, nie sposób odnaleźć stylizację, która odpowiadałaby męskim gustom. Bo czy słodki shabby chic, romantyczny trend prowansalski, albo kolorowy folk, naprawdę mogłyby służyć za męską inspirację do tworzenia własnej przestrzeni mieszkalnej? Oto kilka propozycji na oryginalne i gustowne aranżacje kawalerki, będącej wyłącznie męskim królestwem.
 • Pokój dla nastolatka
  Pokój nastolatka musi łączyć w sobie funkcję sypialni, pracowni oraz salonu. To miejsce, w którym zamyka się cały świat dorastającego człowieka, dlatego w trakcie projektowania wnętrza dla gimnazjalisty lub licealisty należy wyodrębnić w nim trzy strefy: snu, nauki oraz odpoczynku.
 • Dom na Boże Narodzenie
  "Coraz częściej pojawiają się świąteczne drzewka namalowane na ścianie, wykonane z pocztówek świątecznych, gazet lub książek, z szyszek, bombek, z filcu" - mówi Katarzyna Barwińska z Le Pukka. W grę wchodzą także naklejki na ścianę, plakaty w ramach, ale nie tylko.
 • Choinka Marty Grycan
  W domu państwa Grycan zagościła świąteczna atmosfera. Marta pochwaliła się zdjęciami 4,5 metrowej choinki, którą dekorowała wraz z córkami. "W tym roku nasza choinka będzie przepiękna" - zachwycała się celebrytka.
 • Żywa choinka zawsze będzie modna. Ale już sposób jej ozdabiania podlega trendom. O tym, co jest modne w tym roku, jak przygotować świąteczny stół i zadbać o bożonarodzeniową atmosferę, mówi w rozmowie z dziennik.pl Katarzyna Kowalska z Home&You.
 • Jak udekorować wielkanocny stół
  Kurczaczki i puszyste króliczki królują na wielkanocnych stołach od lat. Ale czy zawsze musi być pastelowo, żółto i zielono? Może pójść w awangardowy fiolet czy ożywczą pomarańczę? Oto świeże wiosenne inspiracje dla wszystkich wrażliwych na piękno świątecznego stołu.
 • Stroik w cynkowej, bielonej osłonce, wypełniony mchem, bombkami, suszonymi owocami i cynamonem. Autorka: Marta Jarosińska-Mańka
  Jak udekorować świąteczny stół, by zrobić wrażenie na gościach? Piękna porcelana, eleganckie serwetki, pachnące świerkowe gałązki i tradycyjne sianko pod obrusem... świąteczny stół nie będzie jednak kompletny bez klimatycznego stroika! Zobacz, co możesz postawić wśród talerzy - takie dekoracje na pewno ucieszą oko twoje i twojej rodziny.