• SKOK Wspólnota
  W ciągu ostatnich pięciu lat liczba członków spółdzielczych kas oszczędnościowo-kredytowych zmniejszyła się o 34 proc. – wynika z danych Kasy Krajowej.
 • Pieniądze
  Komisja Nadzoru Finansowego z dniem 22 lipca br. zawiesiła działalność Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo-Kredytowej "Skarbiec" w Piekarach Śląskich.
 • Wicepremier Mateusz Morawiecki
  Mam nadzieję, że postępowanie nie będzie wszczęte, bo zajęliśmy się tym - tak wicepremier Mateusz Morawiecki skomentował pozew KE wobec Polski za niewdrożenie dyrektywy ws. systemów gwarancji depozytów. Dodał, że przepisy mogą być wdrożone w ciągu paru tygodni. Przyjął je już rząd.
 • Papierosy
  Warte nawet trzy miliony złotych papierosy zniknęły z Urzędu Celnego w Radomiu. Policja próbuje ustalić kto i kiedy zdołał je wynieść ze strzeżonego całą dobę magazynu.
 • Sztabki złota; zdjęcie ilustracyjne
  Transportowane z płonącej Warszawy autobusami, wiezione wbrew sprzeciwowi Niemców przez Rumunię, potem do Turcji, Francji, Maroka i Senegalu. Wojenne perypetie kilkudziesięciu ton polskiego złota to gotowy scenariusz na film sensacyjny.
 • Polskie banknoty
  Gdzie szukać lokaty, która najlepiej powiększy wpłacone na nią 5 000 zł? Eksperci TotalMoney.pl wzięli pod lupę dostępne oferty i przyjrzeli się, która z nich jest najkorzystniejsza. Zapoznaj się z najnowszym rankingiem lokat terminowych i oddaj swoje oszczędności w dobre ręce.
 • Zastanawiałeś się kiedyś, ile możesz zarobić wpłacając do banku 5 000 zł na okres 12 miesięcy? Eksperci TotalMoney.pl przyjrzeli się bliżej aktualnym ofertom lokat krótkoterminowych. Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym rankingiem.
 • Portfel i pieniądze
  Wpłacając na lokatę 5 000 zł, możemy zyskać od kilkunastu do nawet kilkuset złotych. Od czego zależy wysokość zysku? Na co należy zwrócić uwagę? Zapoznajmy się z najnowszym rankingiem TotalMoney.pl i sprawdźmy, które banki oferują najbardziej atrakcyjne produkty finansowe.
 • Pieniądze
  SKOK Wołomin od dziś zawiesza działalność. Decyzję w tej sprawie - jednogłośnie - podjęła Komisja Nadzoru Finansowego. Zgodnie ze stanem na 10 grudnia, Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa Wołomin utraciła płynność finansową.
 • KNF ostrzega: Omijajcie Zakrę!
  Czy to będzie kolejny Amber Gold albo Finroyal? Na listę publicznych ostrzeżeń prowadzoną przez Komisję Nadzoru Finansowego trafiła firma Zakra Corp z Poznania - dowiedział się "Dziennik Gazeta Prawna". Spółka oferuje tak zwane pakiety inwestycyjne. Klientom, którzy je kupią, obiecuje zarobek nawet 12 procent rocznie.