• Dexter w realiach PRL
  Jak wyglądałaby czołówka serialu "Dexter", gdyby została nakręcona w Polsce w latach 80-tych? Zamiast boczku pojawiłaby się kaszanka, a zamiast nici dentystycznej, kultowa woda kolońska "Brutal". Zresztą, zobaczcie sami.
 • "The Devil's Hand" – kto stanie się tytułową ręką diabła?
  Jennifer Carpenter, aktorkę znaną głównie z roli Deb, siostry tytułowego bohatera serialu "Dexter", zobaczymy niedługo w horrorze "The Devil's Hand". W sieci pojawił się właśnie zwiastun filmu.
 • Najważniejsi ludzie w życiu "Dextera"
  Siódmy sezon "Dextera" potwierdza, że mamy do czynienia z jednym z najlepszych telewizyjnych thrillerów ostatnich lat.
 • Yvonne Strahovski w filmie "Ja, Frankenstein"
  Yvonne Strahovski – australijską aktorkę polskiego pochodzenia poznaliśmy dzięki rolom w serialach "Chuck" i "Dexter". Przy okazji promocji nowej produkcji z jej udziałem – filmu "Ja, Frankenstein" – okazało się, że piękna gwiazda swobodnie posługuje się językiem swoich przodków znad Wisły. "Jestem Australijką, ale moja krew jest polska" – podkreśla i dodaje, że – mimo nacisków producentów – nie chciała zmienić nazwiska.
 • Mentalista
  Kraków ogląda wszystko: i "House of cards", i "Sherlocka", i "Homeland". Warszawa najczęściej "Mad Mena", Podkarpacie wyjętych spod prawa "Synów Anarchii", a Podlasie ziejącą nadciągającą zimą "Grę o tron". Jakich seriali szukają mieszkańcy innych polskich województw? Zajrzeliśmy do Google'a, poszukując odpowiedzi na te pytania.
 • Od czerwca na antenie stacji TVN widzowie będą mogli oglądać dwa amerykańskie serialowe hity, opowiadające o mistrzach kamuflażu. Błyskotliwy Dexter to, za dnia, przykładny stróż prawa, nocą seryjny morderca – jego historię poznamy w trzecim sezonie kultowego serialu. Annie Walker, natomiast, jest w oczach rodziny i znajomych pracownicą muzeum, a faktycznie agentką CIA. Jej perypetie obejrzymy w pierwszym sezonie "Kamuflażu".
 • Twórcy amerykańskiego serialu "Dexter" potwierdzili jego koniec. 8. sezon będzie ostatnim w historii tej produkcji. Jak zakończą się losy seryjnego zabójcy? Zobacz zwiastun nowej serii.
 • Od 27 września, na kanale 13th Street Universal można oglądać kolejne odcinki 6. sezonu serialu "Dexter", w którym sympatyczny seryjny morderca będzie musiał poradzić sobie nie z jednym, ale z dwoma przeciwnikami – zabójcą mentorem i jego uczniem .
 • Ranking najbardziej szokujących seriali
  Poruszają odważne tematy, żartują ze spraw uważanych za poważne, epatują erotyzmem i wulgarnym językiem. Oto nasz subiektywny ranking najbardziej szokujących seriali.
 • Podczas trwającego w San Diego festiwalu Comic-Con zaprezentowano fragment nowego sezonu serialu "Dexter". Fani produkcji mogą nacieszyć się aż 2 minutami z pierwszego odcinka 7. serii .