Duda nadal bojkotuje Komisję Trójstronną. "Dialog zdefiniować na nowo"
19 września 2013Szef Solidarności uważa, że dialog społeczny w Polsce trzeba na nowo
zdefiniować. Zdaniem Piotra Dudy dotychczasowa formuła dialogu w ramach Komisji Trójstronnej wyczerpała się. Jak
podkreśla w wydanym oświadczeniu nie przyczyniła się ona do
rozwiązywania najważniejszych problemów pracowniczych, społecznych i
gospodarczych.