• Miłosne piosenki wszech czasów według magazynu "Billboard":
  "Kochać, jak to łatwo powiedzieć" – śpiewał Piotr Szczepanik. I właśnie uczuciowe uniesienia są najczęstszym tematem utworów muzycznych. O wybranie tych najwspanialszych w historii pokusili się spece z "Billboardu". Oto złota dziesiątka (momentami dość zaskakująca) listy 100 najlepszych piosenek o miłości według słynnego magazynu muzycznego.
 • Syn Diany Ross śpiewa...
  Evan Ross próbował już sił jako aktor, choćby w głośnych "Igrzyskach śmierci". Teraz syn Diany Ross postanowił iść w jej ślady i zrobić karierę muzyczną. Czy będzie równie wielki jak jego legendarna matka?
 • Najseksowniejsze gwiazdy AMA 2014: Jennifer Lopez
  American Music Awards 2014 zostały wręczone. Niespodzianek nie było. Statuetki zgarnęli faworyci, a media okrzyknęły tegoroczną galę "przewidywalną i nudną". To tego stopnia, że jej najbardziej spektakularnym momentem były łzy Seleny Gomez. Młodziutka gwiazda rozpłakała się, śpiewając o… Justinie Bieberze.
 • Tina Turner
  Fani daliby wiele za ich nowe piosenki i albumy, ale pozostają nieugięci i na scenę wracać nie chcą. Oto sławni muzyczni emeryci, którzy nad światła i kamery przedkładają święty spokój.
 • Diana Ross dostanie nagrodę honorową
  Legenda muzyki rozrywkowej, była wokalistka Supremes dostanie pierwszą w swojej karierze statuetkę Grammy.