• "Terytorium wroga" można już oglądać na DVD
  "Terytorium wroga" to nieznośna apoteoza wojny jako areny zmagań bandy szarmanckich macho. Film Stephane'a Rybojada można już oglądać na DVD.
 • Kylie Minogue
  65. Festiwal w Cannes zakończył się i to zgodnie z przewidywaniami. Złotą Palmę dla Michaela Hanekego przyjęto w canneńskim Grand Theatre Lumiere owacjami na stojąco, a film "Amour" ("Miłość") okrzyknięto arcydziełem zaraz po pierwszym pokazie. Nudnawo było nawet w kwestii skandali (o zamieszaniu na miarę ubiegłorocznego wokół Larsa von Triera nawet nie ma co marzyć). Za to gwiazdami w tym roku sypnęło, a na słynnym czerwonym dywanie bywało tłoczno, jak w metrze w godzinach szczytu...
 • Szaleństwo dekoltów w Cannes!
  Pełna ekspozycja piersi do modowy hit tegorocznego festiwalu w Cannes! Na czerwonym dywanie bezdyskusyjnie rządzą dekolty. Zobacz zdjęcia!
 • Diane Kruger
  65. Festiwal Filmowy w Cannes rozpocznie się 16 maja. Dyrektor słynnej imprezy Thierry Fremaux przestawił jury konkursu głównego. Przewodniczącym składu będzie włoski reżyser Nanni Moretti, a zasiądą w nim same gwiazdy…
 • Terytorium wroga
  Diane Kruger zostaje porwana przez Talibów. Dziennikarkę z rąk porywaczy ma uratować wysłany na "Terytorium wroga" sześcioosobowy oddział komandosów. Film reklamowany jako "Francuski helikopter w ogniu" już na ekranach polskich kin, choć do dzieła Ridleya Scotta bardzo mu daleko…
 • "Terytorium wroga" to nic więcej jak marzenie militarnych fetyszystów
  "Terytorium wroga" to nieznośna apoteoza wojny jako areny zmagań bandy szarmanckich macho.
 • Komandosi ratują Diane Kruger
  Grupa komandosów wyszkolonych do pracy w ekstremalnych warunkach podejmie się uwolnienia porwanej w Afganistanie dziennikarki (Diane Kruger). W filmie występują także Djimon Hounsou, Denis Menochet i Benoit Magimel. Za reżyserię odpowiada Stephane Rybojad. W naszych kinach "Terytorium wroga" będzie można oglądać od 9 marca.
 • Tożsamość
  Martin Harris (Liam Neeson), światowej sławy botanik, przyjeżdża na konferencję poświęconą GMO do Berlina. Z hotelu wraca po zostawioną na lotnisku walizkę. Taksówka, którą jedzie, wpada do Szprewy. Gdy Harris budzi się ze śpiączki, odkrywa, że jego tożsamość przejął inny mężczyzna. Nikt mu jednak nie uwierzy, nawet własna żona... "Tożsamość" to solidny thriller, w którym zagrali – obok Neesona – January Jones, Diane Kruger, Aidan Quinn, Sebastian Koch i Bruno Ganz.
 • Diane Kruger i Liam Neeson w thrillerze "Tożsamość"
  "Tożsamość" to solidny thriller, nawet jeśli powtarza ograne schematy kina sensacyjnego i szpiegowskiego. Ale jego największą zaletą są aktorzy: wiarygodny w roli zagubionego naukowca Liam Neeson i piękna Diane Kruger.
 • Diane Kruger
  Jessica Biel, Diane Kruger, Kate Bosworth, Paula Patton, Eva Mendes i Eva Green walczą o dwie główne role żeńskie w nowej wersji filmu "Pamięć absolutna".