• Leonardo DiCaprio
  Leonardo DiCaprio sprzedaje swój dom w Malibu. Aktor chce za niego prawie 11 mln dolarów. Okazało się, że wiele na tym zyska. Kupił posiadłość w 1998 roku za 1,6 mln dolarów. Willa ma 3 sypianie z widokiem na Pacyfik.
 • Leonardo DiCaprio
  Co prawda aktorstwa nie rzuca, ale wchodzi w zupełnie nowy biznes. Leonardo DiCaprio pochwalił się na Twitterze, że zainwestował w firmę, która będzie produkować diamenty. Dokładnie - sztuczne diamenty, idealne tak jak diamenty prawdziwe.
 • Ogłoszony jeszcze w 2009 r. film biograficzny o Franku Sinatrze nabiera kształtów. Obraz wyreżyseruje Martin Scorsese, a scenariusz napisze Billy Ray. Wciąż jednak nie wybrano odtwórcy roli tytułowej. Na giełdzie kandydatów pojawiają się wielkie nazwiska.
 • Boski Leo
  Leonardo DiCaprio najwyraźniej wierzy w magię liczb. Gwiazdor świętował w piątek (11.11.11) swoje 37. urodziny w Nowym Jorku w towarzystwie największych gwiazd show-biznesu. Impreza zaczęła się punktualnie o 11:11 wieczorem.
 • Incepcja
  Najnowsze dzieło Christophera Nolana, autora fenomenalnego "Memento", to opowieść Cobbie (Leonardo DiCaprio) – ściganym w USA listem gończym złodzieju, który włamuje się, ni mniej, ni więcej, tylko do ludzkich snów. "Incepcja" to film idealnie skrojony pod potrzeby Akademii: wielkie widowisko z przesłaniem. Oscary w kategoriach technicznych ma zresztą zapewnione.
 • Leonardo DiCaprio w "Incepcji"
  Jeden z najgłośniejszych i najbardziej oczekiwanych filmów roku 2010 ukazał się na płytach DVD i Blu-ray.