• Anna Mucha
  Diety pudełkowe to w ostatnim czasie bardzo modny sposób odżywiania się, szczególnie wśród celebrytów. Okazuje się jednak, że jedzenie posiłków dostarczanych codziennie w plastikowych pudełkach może szkodzić zdrowiu, o czym przekonała się osobiście Anna Mucha.
 • Pieczone warzywa
  Moda na zdrowy i aktywny tryb życia, a także dbanie o środowisko z każdym dniem stają się bardziej powszechne. Obecnie coraz więcej osób przywiązuje uwagę do tego co je, skąd pochodzą produkty oraz jakie znaczenie mają dla naszego organizmu. Jednym z pierwszych trendów żywieniowych, którego cele i założenia stały się stylem życia, jest wegetarianizm. Choć prawie każdy o nim słyszał, nie każdy zna jego cechy szczególne. Postanowiliśmy przyjrzeć mu się dokładniej…
 • Posiłki w pudełkach
  Dieta pudełkowa to hit ostatnich czasów, nie tylko wśród celebrytów. Co faktycznie znajduje się w pudełkach dostarczanych codziennie rano?
 • Dieta pudełkowa
  Dieta pudełkowa to hit ostatnich czasów, nie tylko wśród celebrytów. Co faktycznie znajduje się w pudełkach dostarczanych codziennie rano?
 • Talerz dla osób na diecie
  Choć trudno w to uwierzyć, ale wielkimi krokami zbliża się lato. Ci, którzy zimą pozwolili sobie na większe łakomstwo niż zwykle, zapewne nie mają powodów do zadowolenia. Podczas plażowania trudno im będzie ukryć nadmierne „fałdki” i dodatkowe kilogramy. Aby wrócić do swojej „przedzimowej” wagi, wiele osób decyduje się na prawdziwie drakońskie metody. Prym wśród nich wiedzie „Dieta 1000 kalorii”.
 • Smażenie
  Nie od dziś wiadomo, że jednym z podstawowych czynników wpływających na stan naszego zdrowia jest właściwe odżywianie. Już 2500 lat temu Hipokrates stwierdził, że „człowiek rodzi się zdrowy, a wszystkie choroby przychodzą do niego przez usta z pożywienia”. Do samodzielnego przygotowywania zdrowych, smacznych i różnorodnych posiłków potrzebne są zdolności kulinarne, wiedza z zakresu dietetyki i przede wszystkim czas, którego tak bardzo nam dziś brakuje.
 • Dieta aktywnej kobiety
  W ciągu pierwszych dni nowego roku panuje prawdziwy boom na odchudzanie: portale oferujące dietetyczny catering przeżywają niemałe oblężenie, a czołowi dietetycy odbierają telefon za telefonem. Wszystko to rzecz jasna sprawka noworocznych postanowień. Jak jednak wzmocnić swoją wolę i utrzymać motywację do gubienia zbędnych kilogramów na dłużej?
 • Dieta pudełkowa
  Postanowiła to sprawdzić Katarzyna Bosacka z "Dzień Dobry TVN". Dietetyk Agata Ziemnicka wyjaśniła, jak samemu przygotować śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację do pracy. Jakie składniki powinny się tam znaleźć? Co powinno stanowić przekąskę? W studiu programu Bosacka powiedziała, dlaczego dietę pudełkową lepiej jest przygotować w domu.
 • Dieta pudełkowa
  To, że na je punkcie oszaleli nie tylko celebryci, ale także wielu przeciętnych Polaków, wcale nie oznacza, że dieta pudełkowa to najlepsze, co możemy zaserwować ciału. Kasia Bosacka wyjaśniła dlaczego, a...
 • Dieta pudełkowa/ fot. Hanna Piasecka
  Coraz więcej osób decyduje się na dietę pudełkową, a firmy prześcigają się w proponowaniu atrakcyjnych ofert. Czym jest catering dietetyczny, jaki są jego wady i zalety, opowiada Łukasz Sot, współzałożyciel porównywarki Cateromarket.pl.