• Polscy ratownicy w Nepalu
  "Polscy ratownicy w Nepalu" to film dokumentalny poświęcony heroicznej pomocy polskich strażaków w Nepalu, który powstał dzięki współpracy Discovery Channel i Telewizji Polskiej.
 • Fakty TVN
  Bój o TVN wchodzi w decydującą fazę. Zainteresowani kupnem 51 procent akcji jednej z największych polskich stacji telewizyjnych podejmują w tych dniach decyzje o składaniu ofert niewiążących - donosi "Puls Biznesu". Faworytami są spółki amerykańskie.
 • "Dzika Ameryka". Zdjęcia z nowego serialu Discovery Channel
  Ameryka Północna to nie tylko miasta, drapacze chmur i proste aż po horyzont autostrady. To przede wszystkim piękny i dziki kontynent. Discovery Channel w swoim nowym serialu "Dzika Ameryka" zaprasza w podróż po jego najdalszych i najbardziej niedostępnych zakątkach - od mroźnej północy po gorące południe.
 • "Superdziwni"
  Królowa skorpionów, fanatyk piercingu i "człowiek guma"... To tylko niektórzy z bohaterów cyklu "Superdziwni" na antenie Discovery Channel Polska. Żyją po to, żeby przekraczać granice, niestety nie zawsze wychodzi im to na zdrowie. Zobacz zdjęcia!
 • Wahadłowiec Discovery na grzbiecie Boeinga
  Choć ma dopiero 28 lat, już odszedł na emeryturę. A właściwie odleciał, na grzbiecie Boeinga. Prom kosmiczny Discovery starość spędzi w muzeum.
 • Wrak prezydenckiego samolotu w Smoleńsku
  Jeden z odcinków kanadyjskiego serialu dokumentalnego "Mayday", emitowanego w Polsce m.in. w Discovery Channel i National Geographic Channel pod tytułem "Katastrofy w przestworzach" i "Podniebny terror", poświęcony będzie katastrofie w Smoleńsku. Wygląda na to, że twórcy scenariusza wzięli pod uwagę wyłącznie raport MAK-u - pisze "Gazeta Polska codziennie".
 • Prom Discovery
  Po 27 latach użytkowania słynny prom kosmiczny Discovery zakończył ostatni lot. W środę wylądował na Florydzie po 12-dniowej misji na Międzynarodową Stację Kosmiczną.
 • Ostatnia podróż promu Discovery. Potem już tylko muzeum
  Amerykański wahadłowiec Discovery z sześcioosobową załogą odłączył się w poniedziałek od Międzynarodowej Stacji Kosmicznej (ISS), podejmując swój ostatni lot powrotny na Ziemię.
 • Unikalne wideo! Start Discovery widziany z samolotu!
  To być może jedyne takie wideo na świecie. Pasażer samolotu miał niesamowitą okazję obserwować historyczny, bo już ostatni start wahadłowca Discovery. Tę skomplikowaną operację, widzianą z niecodziennej perspektywy, uwiecznił na nagraniu. Zobacz film!
 • Ostatnia misja Discovery
  Oto koniec legendy. Dziś prom kosmiczny Discovery rusza w swą ostatnią podróż. NASA kończy bowiem z lotami załogowymi - wahadłowce są już za stare, a nowych pojazdów jeszcze nie ma.