• "Django Unchained"
  "Django Unchained" to historia oswobodzonego niewolnika Django (w tej roli Jamie Foxx), który próbuje odbić żonę, Broomhildę (Kerry Washington), z rąk nikczemnego plantatora Calvina Candie (Leonardo DiCaprio). Polska premiera filmu planowana jest na 1 lutego 2013 roku. Oto nowy zwiastun filmu Tarantino...
 • Quentin Tarantino na planie
  Quentin Tarantino zapowiada wycofanie się z branży filmowej po nakręceniu swojego dziesiątego obrazu. Powód? – Reżyserzy wcale nie poprawiają swoich umiejętności z wiekiem – mówi słynny reżyser.
 • "Wielki Gatsby" dopiero w przyszłym roku
  Wytwórnia Warner Bros. postanowiła przenieść datę premiery nowej wersji "Wielkiego Gatsby'ego" z 25 grudnia 2012 roku na lato 2013.
 • "Django Unchained" w Polsce od 1 lutego 2013 roku
  To pierwszy zwiastun "Django Unchained", w którym pojawia się Samuel L. Jackson. Obraz przedstawia historię oswobodzonego niewolnika Django (w tej roli Jamie Foxx), który próbuje odbić żonę, Broomhildę (Kerry Washington), z rąk nikczemnego plantatora Calvina Candie (Leonardo DiCaprio). W realizacji planów pomoże mu jego mentor, łowca nagród Dr King Schultz (Christoph Waltz). Polska premiera planowana jest na 1 lutego 2013 roku.
 • "Django Unchained" w polskich kinach od 1 lutego 2013 roku
  Najnowsza produkcja Quentina Tarantino to historia oswobodzonego niewolnika Django (w tej roli Jamie Foxx), który próbuje odbić żonę, Broomhildę (Kerry Washington), z rąk nikczemnego plantatora Calvina Candie (Leonardo DiCaprio). W realizacji planów pomoże mu jego mentor, łowca nagród Dr King Schultz (Christoph Waltz). Obraz rozgrywa się w scenerii sprzed wojny secesyjnej, na południu Stanów Zjednoczonych. Produkcja ma być utrzymana w stylu spaghetti westernów. Polska premiera planowana jest na 1 lutego 2013 roku.
 • Jamie Foxx i Leonardo DiCaprio w "Django Unchained"
  Najnowsza produkcja Quentina Tarantino, "Django Unchained" przedstawi historię oswobodzonego niewolnika Django (w tej roli Jamie Foxx), który próbuje odbić żonę, Broomhildę (Kerry Washington), z rąk nikczemnego plantatora Calvina Candie (Leonardo DiCaprio). W realizacji planów pomoże mu jego mentor, łowca nagród Dr King Schultz (Christoph Waltz). Obraz rozgrywa się w scenerii sprzed wojny secesyjnej, na południu Stanów Zjednoczonych. Produkcja ma być utrzymana w stylu spaghetti westernów. Światowa premiera zapowiedziana jest już na 25 grudnia.
 • Django Unchained
  Quentin Tarantino spełnił swoje kolejne filmowe marzenie. A że nie boi się odważnych tematów oraz niekonwencjonalnych metod ich pokazywania – nakręcił western. "Django Unchained" ma być hołdem dla filmu "Django" z 1966 roku, w którym wystąpił Franco Nero. Oto pierwsze zdjęcia z planu pełnego gwiazd...
 • Kumple: RZA i Quentin Tarantino
  Robert Diggs, znany jako RZA, dołączył do obsady nowego filmu Quentina Tarantino, "Django Unchained".