• Kosmetyki domowej roboty
  Zaczyna się trudny czas dla dłoni - pomóż im go przetrwać.
 • Dłonie
  Powiększenie stóp, dłoni, uszu czy nosa to objawy poważnej choroby – akromegalii. Wcześnie wykryta może być skutecznie leczona, mimo to na jej diagnozę pacjenci często czekają latami – alarmują organizatorzy kampanii edukacyjnej pod tytułem "Akromegalia – zwróć uwagę!".
 • Dłonie
  Dzięki nim wyrażamy emocje, okazujemy sympatię, budujemy relacje biznesowe, pracujemy. Dłonią dotykasz twarzy ukochanej osoby i przytrzymujesz książkę czytaną dziecku do snu. Co zrobić, by ręce, którym tak wiele zawdzięczasz, były zawsze miękkie i gładkie? Oto 5 tajemnic pięknych dłoni.
 • Dłoń
  Ból, świąd, zaburzenia snu, depresja - to tylko część problemów, z jakimi zmagają się osoby z przewlekłym wypryskiem rąk. Schorzenie, które może też wykluczyć z rynku pracy, jest jednak wciąż lekceważone – alarmują eksperci.
 • Dziecko myje ręce
  Wiele dzieci boi się używać toalet w szkołach, ponieważ są brudne i nieprzyjazne. Akcja "Wzorowa Łazienka" ma na celu poprawienie stanu higieny i czystości w polskich szkołach, a tym samym zwiększeniu bezpieczeństwa i dbałości o zdrowie najmłodszych.
 • Dłonie
  Dłonie to wizytówka każdej kobiety. Wypielęgnowane, aksamitne i zadbane potrafią dodać wiele uroku, natomiast szorstkie, suche i pokryte przebarwieniami mogą skutecznie zniechęcić do ich właścicielki. W obecnych czasach rynek kosmetyczny obfituje w preparaty przeznaczone do ochrony skóry dłoni. Które z nich wybrać?
 • Dłonie
  Są naszą wizytówką. Warto więc poświęcić im tyle uwagi, co skórze twarzy. Jak zadbać o zdrowy wygląd dłoni?
 • Dłonie
  Zmiana pogody za oknem zazwyczaj nie pozostaje obojętna dla naszego samopoczucia i wyglądu. Widać to najlepiej po dłoniach, które często jesienią staja się szorstkie i suche, a paznokcie łamliwe. Antonina Papiewska – ekspertka z salonu Pardon My French w Warszawie radzi, co zrobić by dłonie były nieskazitelnie piękne.
 • Dłoń
  Codzienna pielęgnacja dłoni zapobiega ich starzeniu się. Ważne jest jednak nie tylko stosowanie kremów nawilżających, lecz także ochrona przed słońcem, mrozem i środkami chemicznymi. Można również skorzystać z laserowych zabiegów ujędrniających i usuwających plamy pigmentacyjne. Niezwykle skuteczne są peelingi.
 • Dłoń
  Aby dowiedzieć się o swoich predyspozycjach do budowania relacji z ludźmi wystarczy spojrzeć na linię serca. Okazuje się, że dłonie mówią o nas więcej, niż chcielibyśmy ujawniać... Tak przynajmniej uważają twórcy serwisu „Healthy Food Team”.