Weteran AK o II wojnie światowej: Za bardzo się nie baliśmy [ROZMOWA]
04 stycznia 2019Pytając o strach podczas wojny, ma pani na myśli szmalcowników. Nie
spotkaliśmy takich ludzi. A Niemcy? Chodziły patrole, ale nie były w
stanie ogarnąć tłumu, który się przetaczał uliczkami mojej miejscowości -
mówi żołnierz Armii Krajowej Ryszard Witkowski w rozmowie z DGP.