• Dominik Sadoch
  Pracuje dla najlepszych domów mody. To obecnie najbardziej znany i ceniony polski model.
 • Joanna Przetakiewicz i Kate Middleton
  W kreacjach Joanny Przetakiewicz chodziły już takie gwiazdy, jak Victoria Beckham, czy Scheryl Cole. Ambicje założycielki domu mody LaMania sięgają jednak znacznie dalej, aż do brytyjskiej rodziny królewskiej.
 • Kary dwóch i pół roku pozbawienia wolności zażądał oskarżyciel publiczny w procesie znanych włoskich stylistów Domenico Dolce i Stefano Gabbany. Już po raz drugi stanęli oni przed sądem za oszustwa podatkowe na sumę miliarda euro.
 • Chad Michael Murray dołączył do obsady nowego serialu stacji ABC "Scruples". Aktor wcieli się w główną rolę męską, na planie partnerować mu będzie Claire Forlani. Producentką nowej serii jest Natalie Portman.
 • Paco Rabanne z modelką na wybiegu
  Kolekcja kreacji od domu mody Paco Rabanie została wyprzedana na specjalnej aukcji. Wśród licytowanych zdobyczy znalazły się sceniczne kreacje haute couture a także codzienne stroje, stylizowane na… „podomki”
 • Modelki jako baletnice podczas pokazu bielizny rosyjskiego domu mody Vishnevskaya&Kharetskaya
  Balet to ten rodzaj tańca, który zawsze kojarzyć się będzie z pełnymi gracji tancerkami oraz Rosją, jako kuźnią największych jego talentów. Rosyjski dom mody Vishnevskaya&Kharetskaya postanowił wykorzystać te silne skojarzenia, jako inspiracje do pokazu swojej kolekcji. Podczas trwającego w Moskwie Tygodnia Mody, bieliznę tej marki zaprezentowały modelki ucharakteryzowane na baletnice. Co sądzicie o tej kolekcji i takim pomyśle na jej prezentację?
 • Scarlett Johansson
  Scarlett Johansson uznawana jest za jedną z najpiękniejszych aktorek młodego pokolenia. Fani jej urody twierdzą, że bez względu na to jaką ma fryzurę, makijaż i kreację, zawsze wygląda zachwycająco. Czy w klimatach retro również jej do twarzy?
 • Gucci - kolekcja na sezon wiosna/lato 2012
  Podczas mediolańskiego tygodnia mody swoją kolekcję na sezon wiosna/lato 2012 zaprezentowała między innymi marka Gucci. Wbrew ogólnej tendencji, projektantka Frida Giannini zaproponował ciemną i stonowaną kolorystykę połączoną z intensywnymi wzorami. Propozycje Gucci skierowane są dla silnych, pewnych siebie i odważnych kobiet. Oto, jak prezentuje się najnowsza kolekcja jednego z najsłynniejszych włoskich domów mody.
 • Rihanna w kampanii Emporio Armani
  Była już brunetką, szatynką i ognistym rudzielcem, a teraz przyszła pora na blond. W najnowszej kampanii Emporio Armani, Rihanna występuje jako chłopczyca z jasnymi włosami. Do twarzy jej z takim wizerunkiem?
 • Dom Mody Alexander McQueen, Anya Hindmarch czy Christian Louboutin postanowili wyrazić swoją miłość do... wełny. Aby uczcić Tydzień Wełny - inicjatywę zapoczątkowaną przez Księcia Karola, słynne marki zaprojektują oryginalne torebki, oczywiście...wełniane.