• Strona internetowa
  Kurwa.pl - ta domena rozgrzała polski domenowy rynek. Walczyło o nią 40 graczy.
 • Andrzej Duda z małżonką podczas konwencji PiS
  Portal 300polityka.pl twierdzi, że ktoś w PiS najprawdopodobniej zaspał i dał się wyprowadzić w pole sympatykom Platformy. A chodzi o stronę internetową zawierającą wyborcze hasło Andrzeja Dudy.
 • Klawiatura komputera
  Rosja będzie gotowa w każdej chwili odłączyć się od globalnej sieci Internetu. Takie decyzje mają zapaść na przyszłotygodniowym posiedzeniu Rady Bezpieczeństwa Federacji Rosyjskiej. Jak informuje agencja Interfax, chodzi o sytuacje związane z masowymi protestami lub działaniami wojennymi wewnątrz Rosji.
 • Internauta - zdjęcie ilustracyjne
  Unijna komisarz ds. cyfrowej agendy Neelie Kroes zapowiada zdecydowane kroki mające na celu bardziej przejrzyste i uwzględniające partnerów międzynarodowych zarządzanie Internetem. Zdaniem komisarz, obecny system pozostawia wiele do życzenia, zwłaszcza pod kątem procedur i podejmowania decyzji. Chodzi przede wszystkim o sposób funkcjonowania ciała, które można nazwać "zarządcą internetu".
 • Sprawą domen polska.pl i poland.pl zajmie się Rada Promocji Polski
  To nie do zaakceptowania i wbrew interesom państwa - tak MSZ miało komentować fakt, że domeny polska.pl i poland.pl zostały przekazane w dzierżawę spółce Agora SA. Dlatego sprawą ma się teraz zająć Rada Promocji Polski przy MSZ, organ doradczy premiera.
 • Domeny podobne do oficjalnych witryn ministerstw nie są chronione
  Umowa ABW, życiorys agenta CBA, korespondencja policji i resortu finansów - to wszystko wpadło do internetowej skrzynki pocztowej przez nieuwagę nadawców. Skrzynkę założyli dziennikarze "Gazety Wyborczej".
 • Oto najdrożej sprzedana domena intenetowa w Polsce
  Znawcy rynku twierdzą, że ten interes wart był kilka mionów złotych. Tyle nie zapłacono jeszcze za żadną domenę w Polsce. Tak dużo wydała jedna z sieci komórkowych.
 • Hurtownia sanitariatów kupiła gmail.pl
  Za 119 400 złotych wylicytowano na Allegro kontrowersyjną domenę Gmail.pl. Kontrowersyjną, bo choć wykorzystuje zarejestrowaną przez Google nazwę poczty, do amerykańskiego potentata nie należy. I nadal należeć nie będzie.
 • Na punkcie tej domeny internetowej Polacy oszaleli
  Prawdziwym hitem ostatnich dni w internetowym handlu jest domena .co. O to rozszerzenie należące do Kolumbii od kilkunastu dni biją się polscy inwestorzy internetowi.