• Nadchodzi wojna w "Warcraft"
  W sieci pojawił się klip promujący film "Warcraft" – superprodukcji na podstawie popularnej gry wideo firmy Blizzard Entertainment.
 • Samuel L. Jackson też się nudzi?
  Powtórka z rozrywki: bogaty prawnik prowadzi po pijaku, zabija człowieka, a wszystko uchodzi mu na sucho. Do czasu.
 • Luke Evans jest Władem Palownikiem
  Historię Draculi dobrze znamy, ale ta ma być zupełnie inną. Pytanie tylko: jaką? Czy legendarny wampir okaże się potworem z krwi i kości, wiernym wizji Brama Stokera? Czy – jak poprzednicy – będzie romantykiem, który przeklął sam siebie w imię miłości?
 • Nowy Drakula jak Batman na pierwszym plakacie
  Draculą był Béla Lugosi, Christopher Lee, Gary Oldman, a ostatnio Jonathan Rhys Meyers. W najnowszym filmie o Władzie Palowniku w postać Księcia Ciemności wcieli się Luke Evans. Czy dorówna swoim słynnym kolegom?
 • Przy tym filmie "Szybcy i wściekli" to przejażdżka dziecięcym rowerkiem?
  Szybkie auta z "Need for Speed" wjechały już na ekrany kin. W ciągu trzech pierwszych dni wyświetlania filmowa adaptacja słynnej gry video zarobiła w amerykańskich kinach niespełna 18 milionów dolarów. Znacznie lepiej poradziła sobie na świecie – obraz wyreżyserowany przez Scotta Waugha pojawił się w 40 krajach i zgromadził już 45,6 miliona dolarów. Teraz Polska?
 • Dominic Cooper kocha szybką jazdę
  W rozmowie z serwisem Collider Dominic Cooper przyznaje, że nie mógł sobie odmówić udziału w "Need for Speed".
 • Michelle Williams jako Marilyn Monroe
  "Williams pójdzie do domu z Oscarem za kreację aktorki, która nigdy nie została nawet do niego nominowana" – napisał recenzent "New York Post", Lou Lumenick po seansie filmu Simona Curtisa. Inspirowany wspomnieniami pisarza Colina Clarka, który pracował z seksbombą na planie "Księcia i aktoreczki" w 1956 roku, "Mój tydzień z Marilyn" to jedna z najbardziej oczekiwanych premier tego roku. W polskich kinach opowieść o nieśmiertelnej Marilyn Monroe od 3 lutego, u nas wyjątkowe zdjęcia z tego filmu już teraz!
 • Miley Cyrus
  Choć minęły zaledwie dwa dni od ogłoszenia planów realizacji nowej wersji filmu "Wirujący seks" ("Dirty Dancing"), znamy już nazwiska aktorów ubiegających się o główne role w remake'u.