• Jan Kulczyk i Dominika Kulczyk
  Dominika Kulczyk-Lubomirska, wraz ze startem wiosennej ramówki, zadebiutowała na małym ekranie z własnym programem "Efekt domina". Niestety okazuje się, że nowa twarz stacji TVN, nie przyciąga takiej ilości widzów, na jaką liczyli szefowie.
 • Dominika Kulczyk-Lubomirska, Jan Lubomirski, Omenaa Mensah
  Jan Lubomirski niedawno rozwiódł się z córką Jana Kulczyka, najnowsza plotka głosi zaś, że w jego życiu już pojawiła się nowa kobieta. Pięknością, która zawróciła w głowie milionerowi jest ponoć znana pogodynka, Omenaa Mensah.
 • Dominika Kulczyk-Lubomirska
  Dominik Kulczyk-Lubomirska, córka jednego z najbogatszych Polaków i była żona arystokraty, zostanie gwiazdą telewizji. Już wiosną, na antenie TVN ma pojawić się jej własny program, w którym pokaże, jak pomaga biednym regionom świata.
 • Jan Lubomirski i Dominika Kulczyk-Lubomirska
  W wywiadzie dla „Playboya” Jan Lubomirski zdradza pikantne szczegóły czasów studenckich oraz przyznaje, że miał powodzenie u kobiet... Okazuje się, że zanim książę poślubił córkę najbogatszego Polaka, otaczał się wianuszkiem kobiet.
 • Dominika Kulczyk-Lubomirska
  Niektóre kobiety są wierne jednemu stylowi przez wiele lat, a inne co jakiś czas lubią zaszaleć i zmienić coś w swoim sposobie ubierania. Pewnego rodzaju "modowe szaleństwo" przeżywa właśnie Dominika Kulczyk-Lubomirska, która zdecydowała się prezentować w zdecydowanie krótszych niż zwykle kreacjach. Czy wychodzi jej to na dobre?
 • Dominika Kulczyk-Lubomirska i Jan Lubomirski
  Nawet wyjątkowa kobieta potrzebuje czasami kreacji, która pozwoli jej poczuć się jeszcze bardziej wyjątkową. Takie doznania z pewnością zapewnia założenie kreacji lśniącej jak złoto - takiej jak ta, w której pojawiła się ostatnio na salonach Dominika Kulczyk-Lubomirska.
 • Grażyna Kulczyk i Dominika Kulczyk-Lubomirska
  Świetna sylwetka, modna stylizacja i fantazyjna fryzura sprawiły, że wczorajszego wieczora Grażyna Kulczyk wyglądała na niewiele starszą od swojej córki Dominiki. Zobaczcie, jak prezentowały się obie panie.
 • Które nogi należą do kogo?
  Obie wyglądają tak pięknie i młodo, że na pierwszy rzut oka aż trudno zgadnąć, która z nich jest mamą, a która córką. Dominika Kulczyk-Lubomirska i jej matka Grażyna Kulczyk na jednej z ostatnich imprez zrobiły na wszystkich piorunujące wrażenie.
 • Agnieszka Popielewicz i Dominika Kulczyk-Lubomirska pojawiły się na jednej z imprez w jednakowych sukienkach.
  Czyżby gwiazdom wyczerpywały się pomysły na oryginalne stylizacje? Koleje dwie znane kobiety pojawiły się ostatnio w takiej samej sukience i to na jednej imprezie! O kim mowa tym razem? O Agnieszce Popielewicz i Dominice Kulczyk-Lubomirskiej! Zobaczcie obie panie w charakterystycznej sukience z dużą kokardą i oceńcie, która wypadła lepiej. A przy okazji przypomnijcie sobie, kto jeszcze w ostatnim czasie "podzielił się strojem".
 • Arystokracja po polsku: stylowa księżna Dominika Kulczyk-Lubomirska.
  Jak na prawdziwą damę przystało, księżna Dominika Kulczyk-Lubomirska starannie dobiera kreacje do okoliczności, w których ma się w nich pojawić. Zero przesady, stonowana elegancja z nutką fantazji, a kiedy trzeba, niekrepujący luz - tak najkrócej można scharakteryzować styl jednej z najbogatszych Polek. Szczęśliwa żona księcia Jana Lubomirskiego-Lanckorońskiego (znana także z racji tego, że jest córką Jana Kulczyka) godnie reprezentuje polskie szlacheckie rody. Warto poznać jej styl i zaczerpnąć z niego tyle, ile się da.