Tusk przyznał, że rozmawiał z Belką o Amber Gold
16 czerwca 2014Premier Donald Tusk przyznał, że rozmawiał z prezesem NBP Markiem Belką o
Amber Gold, kiedy sprawą zajmowała się już prokuratura. Podczas
konferencji prasowej szef rządu przyznał, że w ujawnionych przez
"Wprost" nagraniach jest wątek odnoszący się do sprawy Amber Gold.