Sześciolatki w szkole? Tusk przegrałby z kretesem27 czerwca 2013Gdyby dziś zorganizowano referendum w sprawie zmian w systemie edukacji zaproponowanych przez rząd, Donald Tusk przegrałby je z kretesem.
Rekomendacje Tuska, czyli co czeka przyszłego seniora27 czerwca 2013 Wpływ na emerytury nieznaczny. Na gospodarkę dyskusyjny, na finanse publiczne korzystny. Tak ekonomiści oceniają trzy warianty zmian w OFE zaprezentowane wczoraj przez rząd.
Brudziński: Pan Tusk traktuje Polaków jak stado baranów26 czerwca 2013 "Pan Tusk traktuje Polaków jak stado baranów, których może golić i strzyc do woli. To, co dzisiaj zaproponował ws. OFE jest tego najlepszym przykładem" - powiedział w "Kropce nad i" Joachim Brudziński.
Tusk: Fałszywe alarmy bombowe to łajdactwo26 czerwca 2013 Fałszywe alarmy bombowe to akt łajdactwa - uważa premier Donald Tusk.
Poseł PiS donosi na premiera. "To rewanż"26 czerwca 2013 PiS chce, by prokuratura zbadała wydatki Platformy na garnitury premiera i sukienki jego żony. Poseł Marcin Mastalerek zapowiedział, że złoży do prokuratury zawiadomienie w tej sprawie.
Premier ostro krytykuje związkowców za zerwanie rozmów26 czerwca 2013Premier ostro skrytykował związkowców za zerwanie rozmów z rządem i pracodawcami. Zdaniem Donalda Tuska, związkowcy przyszli z zamiarem zerwania dialogu, nie są zainteresowani rozmowami tylko organizacją strajków, demonstracji i zamieszek ulicznych we wrześniu.
Bogusław Kaczyński o garniturach za fundusze partii: Bulwersujące26 czerwca 2013Wydawanie przez PO funduszy partyjnych na garnitury i buty dla członów rządu oraz sukienki dla małżonki premiera, wywołało szeroką dyskusję w polskich mediach. Głos w tej sprawie, niespodziewanie zabrał także Bogusław Kaczyński.
Gowin: Realne pieniądze są w OFE, a w ZUS tylko obietnice26 czerwca 2013 Były minister sprawiedliwości zabrał głos w sprawie OFE i ZUS. Jarosław Gowin podkreśla, że bliżej mu w tej sprawie do Leszka Balcerowicza i Jerzego Hausnera niż do Jacka Rostowskiego. Zapowiada też, że jeśli zostanie "przewodniczącym największej partii", to będzie zgłaszał swoją kandydaturę na premiera.
Związkowcy knują przeciwko Tuskowi. Na początek wyjdą...26 czerwca 2013Związkowcy ustalają szczegółową strategię walki z rządem Donalda Tuska. Wszystkie trzy centrale związkowe umawiają się między sobą, że opuszczą dzisiejsze posiedzenie Komisji Trójstronnej - dowiedziała się "Rzeczpospolita".
Tusk: To nie jest temat na takie wyborcze chlapanie jęzorem25 czerwca 2013 Na przełomie sierpnia i września premier spodziewa się raportu o przekopie Mierzei Wiślanej. Jak podkreśla, jeśli analizy pokażą, że to projekt opłacalny, to wówczas może on ujrzeć światło dzienne.