• Pokaz kolekcji Versace dla H&M w Nowym Jorku.
  Fani luksusu w ulicznym wydaniu już przebierają nogami w oczekiwaniu na kolekcję Donatelli Versace dla H&M. I choć słynna sieciówka wyznaje zasadę: moda dla każdego, nieco inną postawę prezentuje szefowa luksusowego domu mody.
 • Kolekcja Versace na sezon wiosna/lato 2012
  Motywem przewodnim najnowszej kolekcji włoskiego domu mody jest morze. Projekty na wiosenno-letni sezon marka Versace zaprezentowała podczas Tygodnia Mody w Mediolanie. Zarówno kolorystyka, w której dominowały biel, turkus i seledyn, jaki i motywy muszli i rybek, oraz zwiewne i delikatne tkaniny, nasuwały jednoznaczne skojarzenia z nadmorskim klimatem. W kwestii fasonów, Donatella Versace postawiła na klasykę, którą przełamywały liczne kreacje z odsłoniętym brzuchem. Oto kolekcja Versace na sezon wiosna/lato 2012.
 • Donatella Versace
  Odrzucała propozycje i krytykowała sam pomysł współpracy ze zwykłą „sieciówką”. A jednak nie ona pierwsza zmieniła zdanie na temat kolaboracji z markami dostępnymi dla wszystkich śmiertelników. Donatella Ersace stworzy kolekcję wspólnie z H & M! Pobiegniecie do sklepów?
 • Kreacje gwiazd na nowojorskiej gali Glamour
  Do Nowego Jorku zjechały największe gwiazdy, by uczestniczyć w gali rozdania nagród Kobieta Roku przyznawanych rokrocznie przez magazyn „Glamour”. W tym roku jego laureatką została Fergie. Celebrytki z różnym skutkiem próbowały zaprezentować się w stylu glamour – elegancko, połyskliwie, z przepychem. Jedne olśniły kreacją, inne zaskoczyły in minus. Zobacz zdjęcia!