Obserwatorzy OBWE ostrzelani w Zagłębiu Donieckim
15 września 2014Obserwatorzy OBWE w Zagłębiu Donieckim dwukrotnie znaleźli się w
miejscu, w którym dochodziło do ostrzału moździerzowego. Nie wiadomo,
kto dopuścił się ataków i czy byli oni ich celem. Do ataków doszło
wczoraj, ale przedstawiciele OBWE poinformowali o tym dopiero dziś.