• Dorota Gawryluk
  "Więcej PiSu w Polsacie", "To to samo co TVPiS", "Przyjmą kogoś z TV Trwam?". Takie komentarze od kilku tygodni pojawiają się w sieci. Co myśli o nich szefowa pionu informacji i publicystyki Dorota Gawryluk?
 • Dorota Gawryluk
  "To plotka. Zatrudniamy w zależności od potrzeb" – tak Dorota Gawryluk, szefowa "Wydarzeń" Polsatu skomentowała pogłoski o "cichej umowie" Polsatu z PiS.
 • Dorota Gawryluk
  Awans dla dziennikarki Polsatu. Dorota Gawryluk będzie kierować redakcją "Wydarzeń". Poprowadzi też program publicystyczny w Polsacie News.
 • Dorota Gawryluk
  Dorota Gawryluk porpowadzi nowy program publicystyczny Polsat News "Prezydenci i Premierzy". Pierwszymi gośćmi dziennikarki będą Bronisław Komorowski, Leszek Miller i Waldemar Pawlak.
 • Piotr Kraśko
  Prawicowy tygodnik "ABC" napisał, że w "Wiadomościach" TVP szykowane są zmiany. Z programem ma się pożegnać Piotr Kraśko. TVP zdecydowanie zaprzecza.
 • Cezary Pazura, Dorota Gawryluk, Szymon Hołownia
  Dorota Gawryluk w ostatnim wywiadzie dla dziennik.pl wyznała, że mając konserwatywny światopogląd, czuje że w mainstreamowych mediach jest dyskryminowaną mniejszością. Okazuje się jednak, że dziennikarka ze swoimi poglądami nie jest zupełnie osamotniona.
 • Dorota Gawryluk
  Dlaczego, wzorem swoich kolegów nie lansuje się na portalach społecznościowych, co ma na myśli nazywając siebie "prawicową feministką" i które środowiska mają największy problem z tolerancją? Dorota Gawryluk w rozmowie z dziennik.pl opowiedziała o swoich dziennikarskich standardach, konserwatywnym światopoglądzie i utalentowanych politykach.
 • "Premierzy" to nowe publicystyczne show Polsat News. Byłych prezesów rady ministrów na żywo odpytywać mają Dorota Gawryluk i Jarosław Gugała.
 • Gwiazdy, które późno zostały matkami
  Dla niektórych z nich "dojrzała ciąża" była tą pierwszą, wymarzoną, dla innych - kolejną, nie do końca planowaną. Wszystkie jednak zdecydowały się na poród po 35 roku życia i wszystkie są teraz szczęśliwymi mamami. Oto gwiazdy, które nie bały się działania wbrew stereotypowi, że młodszej kobiecie łatwiej przychodzi wychowanie malucha!
 • Nina Terentiew i Mariusz Kałamaga
  W ogrodach Pałacu Zamoyskich telewizja Polsat zaprezentowała ramówkę na nowy sezon. Polsatowska jesień to 11 polskich seriali (w tym realizowane w Hiszpanii, paradokumentalne "Pamiętniki z wakacji") oraz premierowy program publicystyczny "Państwo w państwie". I oczywiście znane twarze – od ekipy "Must be The Music" po Krzysztofa Ibisza. "Wieczór gwiazd" poprowadzili Maciej Dowbor i Maryjusz Kałamaga. Zobacz, kto przyszedł...