• Aga Zaryan
  Aga Zaryan z utworami w specjalnie przygotowanych aranżacjach, Dorota Miśkiewicz we wspólnym projekcie muzycznym z ojcem i Trio Marcina Wasilewskiego wystąpią na 10. "RCK PRO Jazz" Festiwal w Kołobrzegu. Impreza rozpocznie się 2 sierpnia.
 • Dorota Miśkiewicz
  Koncert jazzowy w ramach projektu Piano.pl w wykonaniu wokalistki Doroty Miśkiewicz, kwartetu smyczkowego Atom String Quartet i wybitnego pianisty Dominika Wani odbył się we wtorek wieczorem w Białoruskiej Filharmonii Narodowej.
 • plakat promujący koncert MOUNT JAZZ autorstwa Andrzeja Pągowskiego
  Wielcy, więksi, najwięksi. Wierzchołek jazzu. Spotkanie na szczycie. Jednym słowem MOUNT JAZZ. Jedyny taki wieczór. Niepowtarzalna aura wzruszeń, muzyki i przyjaźni podczas charytatywnego koncertu dla Wandy Warskiej
 • Najlepsze płyty roku 2013 według Doroty Miśkiewicz:
  Dorota Miśkiewicz ma za sobą bardzo pracowity rok. Ukazało się kilka krążków z jej udziałem, z których najważniejszymi są "Lutosławski, Tuwim. Piosenki nie tylko dla dzieci" (nagrany z zespołem Kwadrofonik) oraz "Wasowski odnaleziony", gdzie śpiewa w duecie z legendarnym Jerzym Wasowskim. Znakomita wokalistka lubi i zna osobiście wielu polskich wykonawców, więc szczerze przyznaje, że w stosunku do ich dokonań nie zawsze umie być subiektywna. Dlatego w swoim wyborze 10-ciu najlepszych płyt ostatnich 12 miesięcy ograniczyła się do wydawnictw zagranicznych.
 • Dorota Miśkiewicz serwuje "Tuńczyka"
  "Tuńczyk" to nowy singiel z ostatniej płyty Doroty Miśkiewicz – "ALE". Jego premierze towarzyszą, specjalnie przygotowane, niezwykłe ilustracje autorstwa Małgorzaty Herby.
 • Dorota Miśkiewicz ma sambę w kalendarzu
  Dorota Miśkiewicz zaprezentowała teledysk do piosenki "Samba z kalendarza". Kompozycja pochodzi z nowego albumu wokalistki, "Ale". Autorami muzyki do "Samby z kalendarza" są Dorota Miśkiewicz i Marek Napiórkowski, a tekstu - Wojciech Młynarski.
 • Artur Andrus znów na szczycie listy OLiS-u
  Album "Myśliwiecka" Artura Andrusa z powrotem znalazł się na pierwszym miejscu zestawienia sprzedaży płytowej OLiS-u.
 • Dorota Miśkiewicz ma jakieś "Ale"
  "Ale" – taki tytuł będzie nosiła nowa płyta Doroty Miśkiewicz, która na rynku zadebiutuje 8 maja. Na albumie gościnnie pojawią się Wojciech Waglewski i Ewa Bem.
 • Gwiazdy zagrały w teledysku Natalii Kukulskiej
  Mietek Szcześniak, Dorota Miśkiewicz, Adam Sztaba, Dorota Szelągowska, Patrycja Woy, Alicja Janosz i Hania Stach wystąpili w teledysku "Part of It", promującym najnowsza płytę Natalii Kukulskiej. To prezent dla obchodzącej 15-lecie występów na estradzie piosenkarki.
 • Dorota Miśkiewicz na dobry początek Geyer Music Factory
  Koncert wokalistki, kompozytorki i autorki tekstów Doroty Miśkiewicz pt. "Caminho & New" zainauguruje w piątek wieczorem tegoroczną edycję Geyer Music Factory w Łodzi. Przez całe lato na dziedzińcu tzw. Białej Fabryki zaplanowano dziewięć koncertów.