• Urzędnik
  W administracji rządowej od kandydatów na najniższe stanowiska wymaga się doświadczenia zawodowego. Blokuje to dostęp do nich wielu absolwentom wyższych uczelni.
 • Paulina Sykut-Jeżyna
  Paulina Sykut wychowała się w domu pełnym miłości, co pomogło jej rodzinie przetrwać trudne chwile. Gdy prezenterka miała zaledwie 4 latka, zmarł jej tata.
 • Błędy niedoświadczonego kochanka
  Mimo że znaczna część facetów ma o sobie wysokie mniemanie, nie wszyscy mogą pochwalić się umiejętnościami perfekcyjnego kochanka. Dowodem na to jest ilość błędów jakie wytykają im partnerki. Zobacz galerię!
 • Niewprawione kochanki
  Wystarczy drobiazg, aby cała, nawet najgorętsza atmosfera wieczoru we dwoje zniknęła w jednej chwili. Jak się okazuje, nie tylko panowie potrafią być przyczyną nieudanego rendez-vous. Bezbłędnych kochanek... jak na lekarstwo. Zobacz galerię!
 • Sąd
  Bolączką naszego sądownictwa są sędziowie, którzy nie mają koniecznego do orzekania doświadczenia. Ale nikt nie ma odwagi zapoczątkować rewolucji, której skutki byłyby widoczne dopiero po latach.
 • Mężczyźni mogą jedynie próbować domyślać się, co czuje kobieta w trakcie porodu. Jednak dwóch prezenterów holenderskiej telewizji, postanowiło sprawdzić jak to jest rodzić dziecko na własnej skórze. Do ciała przypięto im aparaturę wywołującą skurcze mięśni podobne do tych, odczuwanych w trakcie porodu. Jak łatwo się domyślać, panowie nie wytrzymali tego doświadczenia zbyt długo.
 • Inżynierowie z Polski poszukiwani za granicą
  Zagraniczne firmy ściągają do siebie naszych inżynierów, wypłukują przy tym nasz rynek z fachowców. Dostają oni propozycje pracy w krajach UE, ale też w Australii i Emiratach Arabskich za pensję kilkukrotnie wyższą niż w kraju.
 • Ala Janosz
  Pamiętacie Alicję Janosz? Zabłysnęła w pierwszym "Idolu", a potem nagrała piosenkę o jajecznicy. Ala udzieliła wywiadu tabloidowi, w którym opowiada, jak mocno ta nieszczęsna jajecznica przykleiła się do jej wizerunku.
 • Iskra - polski samolot szkolno-treningowy
  Z pilotami to jest tak jak z sekretarkami z ogłoszeń - poszukiwani są młodzi i najlepiej by mieli długoletnie doświadczenie. Major pilot Tomasz Łukaszczuk z grupy akrobacyjnej Biało-Czerwone Iskry wystąpił w Giżycku na Mazurskim Air Show. W specjalnym wywiadzie mówi o tajnikach swej pracy.