Dożywocie dla zabójcy 15-letniej uczennicy
18 września 2012 Na karę dożywotniego więzienia skazał we wtorek Sąd Okręgowy w Elblągu 58-letniego mężczyznę oskarżonego o gwałt i zabójstwo 15-letniej uczennicy gimnazjum. Proces z uwagi na drastyczność sprawy toczył się za zamkniętymi drzwiami. Wyrok nie jest prawomocny.