Gdańsk: Kolejni pensjonariusze DPS "Polanki" zakażeni koronawirusem
26 kwietnia 2020o 69 wzrosła liczba zarażonych koronawirusem podopiecznych i pracowników Domu Pomocy Społecznej "Polanki" w Gdańsku – poinformowała w niedzielę Olimpia Schneider z Urzędu Miasta Gdańska. Chorzy na COVID-19 pensjonariusze zostali przewiezieni do szpitala.