• 1. Dr. Dre – 110 milionów dolarów
  Od wielu lat pracuje nad swoim trzecim longplayem "Detox", pierwszym od 1999 roku. Nie przeszkadza mu to jednak w zagrabieniu wielkich pieniędzy. Choćby w ubiegłym roku Dr. Dre zarobił 110 milionów dolarów. Ta suma czyni go najlepiej zarabiającym artystą związanym z hip-hopem w ubiegłym roku. Oto nowy ranking magazynu "Forbes" – 10 gwiazd hip hopu, które zarobiły najwięcej w 2011 roku.
 • Popularny raper Dr. Dre postanowił spróbować swoich sil na małym ekranie i w tym celu nawiązał współpracę z amerykańską telewizją FX. Efektem kooperacji muzyka i stacji będzie kryminalny serial .
 • Rick Ross rapuje i baluje z Dr. Dre i Jayem-Z
  Rick Ross opublikował klip do utworu "3 Kings", który nagrał z Dr. Dre i Jayem-Z. Czarno-biały teledysk przedstawia "przeciętne" życie raperów składające się z imprez, jazdy drogimi samochodami, zarabianiu pieniędzy czy robienia interesów.
 • Michael Jackson wróci jak Tupac
  Michael Jackson może już wkrótce powrócić na scenę z The Jackson 5. Bracia zmarłego muzyka zastanawiają się nad stworzeniem jego hologramu na podobieństwo niedawno wykorzystanego hologramu Tupaca.
 • 1. P.Diddy
  Magazyn "Forbes" ogłosił listę pięciu najbogatszych gwiazd muzyki hip-hopowej 2012 roku. Na szczycie rankingu, z fortuną szacowaną na 550 mln. dolarów, znalazł się P.Diddy i jako pierwszy w historii hip-hopowiec ma szansę zostać miliarderem. Najzamożniejszym raperem na świecie uczyniły go nie tylko dochody z działalności muzycznej, ale i przedsięwzięcia biznesowe, które rozwinął na przestrzeni ostatnich lat. Ich lista robi wrażenie. A oto złota piątka "Forbesa".
 • Kobieta w nausznikach.
  Oscar de la Renta przeżywa w świecie mody drugą młodość i swoje produkty kieruje do coraz młodszych odbiorców. Niektóre pomysły naprawdę zaskakują. Mistrz wysokiego krawiectwa stworzył razem z raperem Dr. Dre luksusowe słuchawki-nauszniki.
 • Beyoncé chwilowo bez męża
  Beyoncé i Jay-Z pojawią się w duecie na nowym albumie Dr. Dre. Realizowane od wielu lat dzieło nosi tytuł "Detox".