Zakręt grozy w Sułkowicach. Samochody wbijają się w dom dwa razy w miesiącu
17 kwietnia 2015
"Minęły 22 lata, odkąd mimowolnie uczestniczę w tych zdarzeniach. Nie
jestem w stanie podać konkretnej liczby wypadków. Pamiętam, że
około 50 razy dzwoniłem na 112" - mówi dziennik.pl Marcin Ćwiertnia,
mieszkaniec domu w miejscowości Sułkowice. Domu, w który od dwóch dekad wbijają się
samochody wypadające ze zdradliwego zakrętu.