Korki na zakopiance. Sylwestrowicze jadą pod Tatry
29 grudnia 2012 W sobotę na zakopiance panuje wzmożony ruch samochodowy związany z przyjazdem turystów chcących przywitać nowy rok pod Tatrami. Utrudnienia panują m.in. na górskim odcinku drogi w rejonie Rdzawki, gdzie zderzyły się trzy samochody; podróżującym nic się nie stało - informuje nowotarska policja.