• Eva Mendes i Ryan Gosling mają córkę
  Eva Mendes i Ryan Gosling mają powody do radości. Aktorka urodziła córkę.
 • 3. "To już jest koniec" (reż. Seth Rogen, Evan Goldberg)
  Redakcja magazynu "Variety" przygotowała zestawienie 10 najbardziej niedocenionych filmów ostatnich miesięcy. W rankingu znalazły się tytuły, przed którymi festiwalowa kariera zdawała się stać otworem. Coś jednak poszło nie tak i – choć wyróżniają się swoim stylem – nie walczą dziś o najbardziej rozchwytywane wyróżnienia Hollywood. Nikt też nie daje im żadnych oscarowych szans. Wśród największych pechowców 2013 roku według "Variety" znalazły się:
 • Najlepsze filmy roku 2013 według "Indiewire"
  Połowa filmowego roku już za nami. Redakcja prestiżowego magazynu "Indiewire" postawiła przed współpracującymi z nią i zaprzyjaźnionymi krytykami nie lada zadanie – mieli wytypować najlepsze dotychczas obrazy Anno Domini 2013. W głosowaniu wzięło udział 100 dziennikarzy, a jego wyniki zaskakują. Oto pierwsza dziesiątka:
 • Ryan Gosling, Eva Mendes i 	Bradley Cooper na plakacie filmu "Drugie oblicze"
  Znakomita obsada (z Ryanem Goslingiem, Evą Mendes i Bradleyem Cooperem na czele), świetny reżyser (Derek Cianfrance, twórca głośnego "Blue Valentine" ) i muzyka samego Mike'a Pattona. Film "Drugie oblicze" – opowieść o synach, którzy muszą radzić sobie z grzechami ojców – wszedł na polskie ekrany. To nie jest kino lekkie, łatwe i przyjemne, ale oglądania z pewnością warte.
 • Ryan Gosling i Eva Mendes w filmie "Drugie oblicze"
  Win nie da się wymazać choćby setką dobrych uczynków. W "Drugim obliczu" synowie muszą zmierzyć się z przeszłością ojców.
 • Ryan Gosling żałuje, że zgodził się na tatuaż na twarzy
  Ryan Gosling na potrzeby filmu "Drugie oblicze" ("The Place Beyond the Pines") pozwolił pokryć swoje ciało sztucznymi tatuażami. Później doszedł do wniosku, że jest ich trochę za dużo, jednak reżyser, Derek Cianfrance, nie zgodził się na zmiany.
 • Ryan Gosling i Bradley Cooper w filmie "Drugie oblicze"
  Ryan Gosling i Bradley Cooper – dwóch najgorętszych gwiazdorów Hollywood spotkało się na planie najnowszego filmu Dereka Cianfrance. Obrazu, o którym krytycy piszą, że jest "mocniejszy niż >>Drive<<". "Drugie oblicze", a w nim aktorski pojedynek na szczycie, na ekranach polskich kin już24 maja.
 • Ryan Gosling i Eva Mendes w filmie "Drugie oblicze"
  Ryan Gosling i Eva Mendes są dziś jedną z najgorętszych par Hollywood. I jedną z najbardziej tajemniczych, bo bardzo chronią swoją prywatność. Nie lansują się na okładkach, nie opowiadają o swoim związku, nie pokazują się razem na wielkich galach czy premierach. Z jednym jednak wyjątkiem – filmu "Drugie oblicze", w którym zagrali parę i który wspólnie promują, a który 24 maja wejdzie na ekrany polskich kin.
 • "Drugie oblicze" w kinach od 24 maja
  Ryan Gosling (złodziej, który napada na banki, by zapewnić godny byt swemu nowonarodzonemu synowi) kontra stróż prawa Bradley Cooper w filmie "mocniejszym niż >>Drive<<"(CraveOnline). "Drugie oblicze" w kinach od 24 maja 2013 roku.
 • Eva Mendes nie lubi seksu w kinie
  Eva Mendes stara się unikać projektów, które przewidują sceny łóżkowe. Piękna aktorka twierdzi, że takie ujęcia zazwyczaj nie wnoszą nic do fabuły.