• Tomasz Sekielski
  Tomasz Sekielski rzadko pojawia się na salonach, dlatego swoją obecnością na charytatywnej imprezie „Choinki Jedynki” zaskoczył reporterów. Dziennikarz nie boi się eksperymentować ze swoim wizerunkiem - nie każdy zdecydowałby się na bujną brodę drwala...
 • Książę Harry
  Choć jeszcze niedawno wieszczono koniec drwaloseksualizmu, to trend ten ma się nadal całkiem dobrze, a liczba jego zwolenników rośnie! Modzie na drwala uległ nawet książę Harry… W końcu broda dodaje męskiego uroku.
 • Mężczyzna
  Woda i szare mydło, czy perfumy i podkład? Jakie znaczenie dla współczesnych polskich facetów ma wygląd? Ile czasu zajmuje im pielęgnacja? Co trzymają na półce w łazience? Wyniki badania „Polski facet – James Bond czy drwal z lasu?”, zrealizowanego na zlecenie marki kosmetycznej ZEW for men, pokazują, że polscy mężczyźni coraz częściej myślą o dbaniu o siebie, jako o przyjemności i… inwestycji.
 • Mariusz Pudzianowski
  Mariusz Pudzianowski nie zawiódł swoich kibiców. Na gali KSW 31. potrzebował zaledwie 8. sekund, by pokonać Rollesa Gracie. "Pudzian" wyprowadził zabójczy cios po którym rywal padł jak porażony piorunem.
 • Miejski drwal
  W modzie męskiej już dawno nie było takiej rewolucji: kolory które zdominowały poprzednie sezony poszły w odstawkę. Moda zainspirowana ulicą, postawiła na naturalną i stonowaną paletę barw. Mężczyzna wraca do korzeni, a tej zimy konkretnie „do lasu". Kraciaste koszule, pikowane kurtki, klasyczne jeansy czyli strój kojarzony z amerykańskimi drwalami zawojował wybiegi mody męskiej. To wygodna i stylowa propozycja dla każdego mężczyzny, nie tylko dla drwala.
 • Serial "Drwale"
  Praca drwala to ciężkie i bardzo niebezpieczne zajęcie! Sprawdź jak w ekstremalnych warunkach pracują amerykańscy „Drwale”. Premierowe odcinki serialu już od 5 marca na antenie TVN Turbo. Zobacz galerię!
 • Marcin Prokop lubi się dobrze zabawić, zwłaszcza witając Nowy Rok. Prezenter opowiedział ostatnio, jak przebiegał najlepszy sylwester w jego życiu. Historia Prokopa, mogłaby posłużyć jako inspiracja dla scenarzystów kolejnej części "Kac Vegas".
 • Tomasz Drwal gwiazdą wieczoru! Powrót polskiego zawodnika UFC!
  Polskich fanów MMA czeka 26 marca nie lada gratka. Jak udało się nam ustalić w walce wieczoru podczas gali Fighters Arena Łódź 2 wystąpi jedna z największych polskich gwiazd tego sportu, Tomasz Drwal (17-4-1)!