• Kuba Wojewódzki, Patryk Vega
  Kuba Wojewódzki znany jest ze swojego ciętego języka i faktu, iż nie szczędzi krytyki tym, którzy jego zdaniem na to zasługują. Do tego grona zaliczył ostatnio Patryka Vegę.
 • Paulina Młynarska, Antoni Macierewicz
  Antoni Macierewicz, mimo piastowania poważnej funkcji Ministra Obrony Narodowej, wciąż swoimi teoriami budzi w wielu osobach rozbawienie. Jedną z ostatnich takich wypowiedzi, jest ta dotycząca badań nad bronią elektromagnetyczną. Paulina Młynarska zakpiła sobie z słów polityka.
 • Kuba Wojewódzki i Maja Sablewska mieli okazję pracować razem podczas pierwszej edycji show "X Factor". To wówczas narodziła się między nimi niechęć, która traw do dziś.
 • Natalia Lesz po raz kolejny padła ofiarą drwin internautów. Gwiazdka, która kilka tygodni temu została wyśmiana za chęć przytulania Magika z Paktofoniki, tym razem zawiniła chęcią upodobnienia się do Amy Winehouse.
 • Joanna Mucha złośliwie komentuje piersi Anny Muchy
  Joanna Krupa i Anna Mucha delikatnie mówiąc za sobą nie przepadają i dość często publicznie dają wyraz wzajemnej antypatii. Ostatni cios zadała modelka, która pokusiła się o złośliwy komentarz na temat biustu aktorki. Niestety, szyderstwo obróciło się przeciwko Krupie, bowiem internauci potępili ją za nieładne zachowanie.
 • Kuba Wojewódzki w swoich szyderczych komentarzach nie oszczędza nikogo, są jednak gwiazdy, które stają się obiektem jego drwin wyjątkowo często. Do takich "szczęśliwców" zalicza się między innymi Kinga Rusin, która po raz kolejny padła ofiarą złośliwości Kuby.
 • Ślub Michała Wiśniewskiego wzbudził wiele emocji w polskich mediach, nic więc dziwnego, że nie umknął uwadze Kuby Wojewódzkiego. Satyryk wykorzystał okazję by dopiec liderowi Ich Troje po tym, jak Michał skrytykował jego żarty o Ukrainkach.
 • Monika Richardson właśnie podzieliła się z internautami swoimi przemyśleniami na temat miłości. Z refleksyjnego wpisu dziennikarki zamieszczonego na jednym z portali, zakpiła jej koleżanka po fachu Karolina Korwin-Piotrowska. Za co oberwało się Richardson?