• Dominique Strauss-Kahn
  Były szef Międzynarodowego Funduszu Walutowego Dominique Strauss-Kahn zatrzymany na 48 godzin za "współudział w stręczycielstwie" i poplecznictwo w malwersacjach w tzw. aferze Carlton w Lille.
 • Dominique Strauss-Kahn nie stanie przed sądem ws. Tristane Banon
  Francuska dziennikarka i pisarka Tristane Banon powiedziała w środę, że nie wniesie sprawy z powództwa cywilnego przeciw Dominique'owi Strauss-Kahnowi w związku z domniemaną próbą gwałtu. W ubiegły czwartek prokuratura umorzyła śledztwo w tej sprawie.
 • Strauss-Kahn przerywa milczenie. Nie zgadniesz, co powiedział
  Były szef Międzynarodowego Funduszu Walutowego przerwał milczenie. Jednak wywiad z nim dotyczył nie domniemanego gwałtu, a problemów, które dotyczą wszystkich Europejczyków.
 • Dominique Strauss-Kahn razem z żoną wrócił do Francji
  Dominique Strauss-Kahn, były szef Międzynarodowego Funduszu Walutowego (MFW), w niedzielę rano przybył do Francji ze Stanów Zjednoczonych, gdzie do niedawna ciążyły na nim oskarżenia o próbę gwałtu na nowojorskiej pokojówce.
 • Przełom w aferze Straussa-Kahna? Mogą połączyć śledztwa
  Prawnik francuskiej pisarki Tristane Banon, oskarżającej Dominique'a Strauss-Kahna o próbę gwałtu, spotkał się pierwszy raz ze śledczymi z USA prowadzącymi śledztwo ws. oskarżeń stawianych byłemu szefowi MFW w Nowym Jorku - podało w środę radio France Info.
 • Prokurator zajął się oskarżeniem Strauss-Kahna o próbę gwałtu
  Paryska prokuratura poinformowała w piątek o wszczęciu wstępnego postępowania w związku ze skargą francuskiej pisarki Tristane Banon, zarzucającej byłemu szefowi MFW Dominique'owi Strauss-Kahnowi, że w 2003 roku usiłował ją zgwałcić.
 • Prawnik pokojówki od Straussa-Kahna chce ustąpienia prokuratora
  Prawnik pokojówki, która rzekomo padła w hotelu Sofitel ofiarą gwałtu ze strony b. szefa Międzynarodowego Funduszu Walutowego Dominique Straussa-Kahna, wezwał w środę listownie do ustąpienia prowadzącego sprawę prokuratora okręgowego Manhattanu Cyrusa Vance'a.
 • Strauss-Kahn zrezygnował z kierowania MFW
  Oskarżony o próbę gwałtu i aresztowany w Nowym Jorku Dominique Strauss-Kahn zrezygnował w czwartek z funkcji dyrektora zarządzającego Międzynarodowego Funduszu Walutowego (MFW). W liście wysłanym do zarządu MFW Francuz zapewnił, że jest niewinny.
 • Jeden z największych na europejskich salonach koneserów kobiecego piękna, Silvio Berlusconi. Włoski premier odpowiada właśnie przed sądem za organizowane w jego willi erotyczne imprezy, w którym udział miały brać nieletnie dziewczęta, wśród nich Ruby (na zdjęciu)
  Seksualne skłonności szefa Międzynarodowego Funduszu Walutowego były znane od dawna, zwłaszcza we Francji, gdzie Dominique Strauss-Kahn miał ubiegać się o prezydenturę. Ale związki polityki z seksem trwają od zawsze, a erotyczne afery co jakiś czas wstrząsają opinią publiczną. Jednak tylko niektórzy potrafią wyjść z nich bez szwanku. Oto wielkie seksualne skandale w polityce!
 • Seksualna słabość szefa MFW? "To tajemnica Poliszynela"
  Marine Le Pen z francuskiego Frontu Narodowego powiedziała w poniedziałek dziennikowi "La Repubblica", że "seksualna słabość" szefa MFW Dominique'a Strauss-Kahna była "tajemnicą Poliszynela". Jej zdaniem otaczała ją "zmowa milczenia".