• Kancelaria Prezydenta idzie do prokuratury ws. ułaskawienia Adama S.
  Zawiadomienie ma trafić do prokuratury jeszcze w te wakacje. Zostanie napisane na podstawie wyników audytu w Kancelarii Prezydenta. Wykazał on, że dokumenty dotyczące ułaskawienia przez Lecha Kaczyńskiego Adama S., wspólnika jego zięcia Marcina Dubienieckiego, zaginęły - podaje "Polityka".
 • Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki
  Zastępca rzecznika dyscyplinarnego Okręgowej Rady Adwokackiej (ORA) w Gdańsku, prowadzący postępowanie dyscyplinarne wobec adwokata Marcina Dubienieckiego, męża Marty Kaczyńskiej, złożył wniosek o jego ukaranie.
 • Apartement Marty Kaczyńskiej
  Rzuciła dobrze zapowiadającą się karierę prawniczki, by w pełni poświęcić się wychowaniu córek. Jak pisze "Fakt" Marta Kaczyńska nie zdecydowała się na przeprowadzkę na stałe do Warszawy, gdzie ma do dyspozycji apartament z widokiem na Wisłę. Została z rodziną w Gdyni. Okna jej mieszkania wychodzą na Bałtyk, a z bloku na plażę ma dosłownie parę kroków.
 • Marcin Dubieniecki i Marta Kaczyńska
  Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki rzadko pojawiali się ostatnio razem - on mieszka w Warszawie, gdzie ma interesy, ona wychowuje dzieci w Gdyni. Z ich dłoni zniknęły obrączki i nawet Wielką Sobotę spędzili osobno. Media ujawniły też, że córka prezydenckiej pary ma z Dubienieckim rozdzielność majątkową.  Jak pisze Fakt oboje przyjechali do Warszawy, by załatwić sprawy u notariusza. Rozwód, podział majątku? - pyta Fakt.
 • Marcin Dubieniecki
  Prezes Prawa i Sprawiedliwości twierdzi, że rządzący w Polsce zorganizowali nagonkę na męża Marty Kaczyńskiej. Jarosław Kaczyński nie jest gołosłowny. Podaje nawet konkretny przykład.
 • "U Kaczyńskich nepotyzm, to jak mycie zębów!"
  "Czy Lech był dwa razy pochowany?" - zastanawia się na blogu Janusz Palikot i odpowiada, że "nie wszystkie obsesje muszą być wyjaśniane!". Lider Ruchu Poparcia pyta także o ułaskawienie wspólnika Marcina Dubienieckiego. "U Kaczyńskich nepotyzm to jak mycie zębów!" - pisze Palikot.
 • Marcin Dubieniecki
  Za prezydentury Lecha Kaczyńskiego kancelaria adwokacka Marka Dubienieckiego, ojca Marcina, złożyła łącznie 18 wniosków o ułaskawienie - pisze tygodnik "Wprost". W żadnej z tych spraw prezydent nie skorzystał z prawa łaski.
 • CBA sprawdzało Dubienieckiego? Wyników śledztwa nie ma
  Posłowie PO pytali na konferencji prasowej, dlaczego - jeżeli CBA rzeczywiście zajmowało się w 2007 r. Marcinem Dubienieckim - nie ma wyników tego śledztwa. Mariusz Kamiński powiedział, że jako szef Agencji nie spotkał się z tym nazwiskiem. CBA sprawy nie komentuje.
 • Kaczmarek: Prezydent pytał o Dubienieckiego
  Prezydent Lech Kaczyński niepokoił się, że CBA interesuje się jego zięciem Marcinem Dubienieckim - mówił Janusz Kaczmarek, były szef MSWiA, który zeznawał na zamkniętych posiedzeniach sejmowej komisji ds. specsłużb i w prokuraturze.
 • "Dubieniecki nie ma nic wspólnego z PiS"
  Posłanka PiS Beata Kempa uważa, że opisanie przez media sprawy ułaskawienia Adama S., wspólnika Marcina Dubienieckiego, jest niczym innym jak atakiem na pamięć o Lechu Kaczyńskim. Posłanka postuluje, żeby na światło dzienne wyciągnąć wszystkie ułaskawienia, które do tej pory miały miejsce.