• Halloween
  Obrosło w mity i negatywne oceny ("poważne zagrożenie duchowe", "atak neopogaństwa"). Niewiele osób jednak wie, skąd pochodzi, kiedy się narodziło i czemu miało służyć Halloween.
 • Orgazm
  27-lenia Brytyjka przekonuje, że oddaje się nieziemskim igraszkom. Tym samym "zwykły" seks w ogóle jej nie kręci. 
 • Duch, nawiedzony dom - zdjęcie ilustracyjne
  Tajemnicze siły atakują rodzinę z Turzy Wielkiej...
 • Las
  Powodów do podróżowania jest milion, ale jednym z najważniejszych są emocje. Podróże pozwalają doświadczyć niecodziennych odczuć. Niektórzy jednak wcale nie szukają radości, lecz właśnie strachu i adrenaliny. Wszyscy miłośnicy wakacji w dreszczykiem w swoich planach powinni uwzględnić te miejsca.
 • Halloween
  Kojarzone z duchami, demonami i upiorami Halloween ma korzenie w celtyckim świecie Samhain. To właśnie tam znaleźć można wytłumaczenie i dla przebierania się w odrażające nierzadko kostiumy, i dla np. wydrążania dyni.
 • Przemek Kossakowski
  Jeśli wierzyć w medycynę niekonwencjonalną to musi być najzdrowszy człowiek w kraju. W ciągu dwóch lat miał kontakt z około 120 uzdrowicielami - polskimi, ukraińskimi, rosyjskimi, romskimi. Diagnozowali go, oczyszczali, leczyli jego umysł i ciało. A on bez szemrania poddawał się nawet najbardziej szalonym metodom. Pozwalał, by na oczach kamer upuszczali mu krwi, okładali pijawkami, baranimi flakami i pszczołami, cięli, masowali dłutem, a nawet by go żywcem zakopali. Na pierwszej kolaudacji telewizyjni wyjadacze musieli wzięć Przemka Kossakowskiego za niezłego świra, ale od początku wiadomo było, że ten prawdziwek zrobi im show, jakiego do tej pory nie mieli.
 • Miasteczko Bodie. Legenda o klątwie duchów jest wciąż żywa
  W tym miasteczku zatrzymał się czas. Budynki, zardzewiałe wraki samochodów, umeblowane mieszkania - tutaj wszystko wygląda tak, jakby mieszkańcy zniknęli w tajemniczy sposób jakieś sto lat temu. Nikt z odwiedzających nie odważy się zabrać stąd choćby kamyka. Mówi się, że opuszczone miasteczko Bodie w Kalifornii jest strzeżone przez duchy.
 • Kangbashi - dzielnica duchów w mieście Ordos w Chinach
  Jest nowoczesne, bardzo rozbudowane i... puste. Kangbashi - potężna dzielnica miasta Ordos w Chinach przypomina miasto widmo. Apartamentowce, które tu zbudowano, mogłyby pomieścić nawet milion ludzi. W tymczasem po opustoszałych ulicach spacerują tylko robotnicy budowlani.
 • Adele
  Jakiś czas temu Adele kupiła wartą 7 milionów funtów posiadłość w Sussex. Okazało się, że dom ma nieproszonych lokatorów, a są nimi duchy. Kto chce, niech nie wierzy, ale wokalistka ma z tym naprawdę spory problem.
 • Adele
  Adele kupiła sobie rozległą posiadłość w Sussex. Jednak jak się okazuje, dom jest nawiedzony. Gwiazda jest osobą niezwykle wrażliwą, więc zatrudniła trzech ochroniarzy, by pilnowali jej spokoju.