Prezydent Komorowski zaprosił lidera "Solidarności"
24 maja 2012 Prezydent Bronisław Komorowski pozytywnie odpowiedział na prośbę lidera "Solidarności" i zaprosił Piotra Dudę na godz. 15.45 do Pałacu Prezydenckiego. Wcześniej, podczas głosowania nad ustawą emerytalną, lidera "S" nie chciała wpuścić do Sejmu Ewa Kopacz, zamknął przed nim drzwi Senatu także Bogdan Borusewicz.