• Namiętny pocałunek
    Aż 88% mężczyzn i 77% kobiet ma fantazje seksualne, które pragnie spełnić w zaciszu sypialni. Tymczasem jedynie 52% Polaków kiedykolwiek przekłuło je w rzeczywistość. Jak wynika z najnowszego badania Durex, mimo że dajemy się ponieść wyobraźni, często zwlekamy z wykonaniem pierwszego kroku ku większej satysfakcji z życia seksualnego.
  • HIV
    Ponad trzy czwarte Polaków deklaruje odbycie stosunku seksualnego bez prezerwatywy, ale tylko zaledwie 14 proc. zrobiło kiedykolwiek test na obecność HIV – pokazują wyniki badań przeprowadzonych na zlecenie marki Durex. Nie dziwią więc dane Krajowego Centrum ds. AIDS, które szacuje, iż 50-70 proc. zakażonych nie wie o tym fakcie.
  • Naga para w sypialni
    Intensywny tryb życia, nadmiar obowiązków czy stres nie idą w parze z tworzeniem szczęśliwych związków. Potwierdzają to wyniki badań Durex Skin Intimacy , które pokazują, iż według 1/3 ludzi ich związek popadł w rutynę. Rozwiązanie? Jest tuż obok. Wystarczy wyciągnąć rękę…
  • Australijski oddział firmy Durex wymyślił coś, co ma zrewolucjonizować podejście do seksu. Za pomocą smartfona wyposażonego w odpowiednią aplikację oraz specjalnej bielizny można będzie uprawiać seks na odległość.