• Meryl Streep w komedii "Dwoje do poprawki"
  W kinach tylko cztery premiery, ale wszystkie głośne i czysto rozrywkowe. Czeka nas więc kolejna inwazja zombie, imprezka z nowymi druhnami, ekranizacja biblii bitników albo terapia małżeńska z Meryl Streep i Tommym Lee Jonesem.
 • "Dwoje do poprawki": Meryl Streep i Tommy Lee Jones
  Aktorki, które dawno przekroczyły czterdziestkę, nie mają zbyt wiele do roboty w Fabryce Snów. Często jedyne, co im pozostało, to założyć fartuch i gładko wśliznąć się w rolę matki lub babci, napisaną i wymyśloną tak, by bardziej przypominała element scenografii niż pełnoprawną kreację aktorską. Ta smutna zasada nie dotyczy oczywiście Meryl Streep – jej wolno wszystko i każdy rozsądnie myślący producent hollywoodzki wie, że mając ją, ma już gotowy w zasadzie cały film. Nie inaczej jest w przypadku "Dwojga do poprawki".
 • Tommy Lee Jones i Meryl Streep do poprawki
  Aktorki, które dawno przekroczyły czterdziestkę, nie mają zbyt wiele do roboty w Fabryce Snów. Często jedyne, co im pozostało, to założyć fartuch i gładko wśliznąć się w rolę matki lub babci, napisaną i wymyśloną tak, by bardziej przypominała element scenografii niż pełnoprawną kreację aktorską. Ta smutna zasada nie dotyczy oczywiście Meryl Streep.
 • "Dwoje do poprawki" w kinach od 14 września
  Komediodramat "Dwoje do poprawki" to historia małżeństwa z 30-letnim stażem, które – chcąc uratować swój związek – zapisuje się na terapię. W rolach głównych wielkie gwiazdy kina: Meryl Streep i Tommy Lee Jones.
 • "W drodze"
  Wrzesień zapowiada się na miesiąc dobrego kina. Na ekranach zadebiutuje m.in. gorąco oczekiwana historia Paktofoniki, nowe dzieło twórców oscarowego "Artysty" oraz film naszego człowieka w Zjednoczonym Królestwie – Pawła Pawlikowskiego z utalentowaną Joanną Kulig w jednej z głównych ról.
 • "ParaNorman" – premiera: 21 września
  To będzie bardzo filmowa jesień. W znakomitym towarzystwie Bonda, ParaNormana i pięknej Anny Kareniny. Z długiej listy obrazów, które wejdą na ekrany polskich kin do końca tego roku, wybraliśmy propozycje najciekawsze – te niszowe, często nagradzane na festiwalach i głośne superprodukcje zobaczenia warte...
 • Następca Bourne'a zdobył Amerykę
  "Dziedzictwo Bourne'a" – czwarty obraz z popularnego cyklu uzupełniający serię o agencie Bournie – jest nowym numerem jeden amerykańskiego box office'u.
 • Meryl Streep w filmie "Dwoje do poprawki"
  Na konferencji prasowej z okazji promocji filmu "Dwoje do poprawki" Meryl Streep pojawiła się z zabandażowaną dłonią. To efekt kontuzji, jakiej doznała przygotowując domowy deser.
 • Meryl Streep i Tommy Lee Jones w filmie "Dwoje do poprawki"
  Meryl Streep po oscarowej roli w "Żelaznej Damie" postawiła na lżejszy repertuar i... zagrała w komedii. W romantycznym "Dwoje do poprawki" razem z Tommym Lee Jonesem udowadnia, że na miłosne uniesienia nigdy nie jest za późno...
 • Meryl Streep i Tommy Lee Jones, czyli "Dwoje do poprawki"
  "Dwoje do poprawki" – z Meryl Streep i Tommym Lee Jonesem w rolach głównych – to historia małżeństwa, które po spędzonych razem kilkudziesięciu latach, postanawia dodać szczyptę pikanterii do swego związku. Gdy Kay dowiaduje się, że w niewielkim mieście uznany specjalista (Steve Carell) prowadzi skuteczne terapie małżeńskie, usiłuje namówić sceptycznego męża, aby udał się z nią na tygodniowy turnus. Już samo przekonanie upartego Arnolda, by ruszył się z domu, jest niełatwym zadaniem... "Dwoje do poprawki" do naszych kin trafi 14 września.