Waszczykowski: Po Putinie spodziewam się najgorszych rzeczy, nawet zaprzeczania Katyniowi
30 grudnia 2019Witold Waszczykowski uważa, że Polska prawidłowo zareagowała na słowa Władimira Putina, ale po rosyjskim prezydencie można spodziewać się innych "wbryków”. – Z jego strony spodziewam się najgorszych rzeczy. Może nawet iść daleko i zaprzeczać Katyniowi – mówił w Radiu ZET europoseł PiS.