Wisła przegrała, trener rzuca klub. "Trzeba mieć jaja..."
01 października 2012 Tego nikt się nie spodziewał. Trener Wisły Kraków Michał Probierz podał się do dymisji podczas pomeczowej konferencji prasowej. Jego drużyna przegrała w spotkaniu piłkarskiej ekstraklasy w Gliwicach z Piastem 0:2.