Syryjczycy demonstrowali w Warszawie przeciwko reżimowi
18 sierpnia 2011 Syryjczycy mieszkający w Polsce demonstrowali w czwartek w Warszawie przeciwko reżimowi panującemu w ich kraju. Wystosowali petycję do szefowej unijnej dyplomacji Catherine Ashton, w której wezwali UE do zdecydowanej reakcji na sytuację w Syrii.