Pikieta przeciwko Radziszewskiej. Uderzali łyżkami w garnki
27 września 2010Około 30 osób pikietowało w poniedziałek przed Kancelarią Premiera, domagając się dymisji pełnomocniczki rządu ds. równego traktowania Elżbiety Radziszewskiej. W ocenie uczestników zgromadzenia Radziszewska "podsyca niechęć i nietolerancję".