• Katarzyna Waśniewska
  "Super Express" wytropił skazaną za dzieciobójstwo matkę Madzi z Sosnowca. Zdaniem tabloidu, Katarzyna Waśniewska siedzi w więzieniu w Krzywańcu. Ale jak pisze, to najpilniej strzeżony więzień. Poza celą jest narażona na ataki - twierdzi jeden z więźniów, z którym rozmawiał dziennikarz.
 • Mariusz Szczygieł, autor przejmującego reportażu o dzieciobójczyni, która pracowała jako nauczycielka, zabrał głos. Wyjaśnia, czemu miała służyć jego publikacja. Odpowiada na zarzuty czytelników.
 • Nauczycielka z warszawskiego gimnazjum, która w przeszłości zakatowała swojego 6-letniego wychowanka wojskowym pasem, zrezygnowała z pracy - podaje TVN24. To pokłosie reportażu Mariusza Szczygła w "Dużym Formacie", który opisał zbrodnię sprzed lat.
 • Osoba, która zabiła dziecko, nie powinna pracować z dziećmi, niezależnie od zatarcia kary. To komentarz Donalda Tuska do reportażu opublikowanego przez "Gazetę Wyborczą". Chodzi o kobietę, która zakatowała sześcioletniego pasierba a obecnie, po wyjściu z więzienia, uczy w jednej z warszawskich szkół i jest ekspertem ministerstwa edukacji.
 • Mariusz Szczygieł w najnowszym "Dużym Formacie" opisuje szokującą historię Ewy T., dzieciobójczyni, która zakatowała swojego 6-letniego wychowanka wojskowym pasem. Po wyjściu z więzienia i zatarciu wyroku wróciła do zawodu. Dziś jest nie tylko nauczycielką w warszawskim gimnazjum, ale ekspertem MEN. Dziennik.pl publikuje rozmowę z dyrektorką szkoły, w której pracuje bohaterka szokującego materiału.
 • Bilet na proces Rity Gorgonowej
  Przedwojenna Polska żyła sprawą podobną do przypadku Katarzyny W. z Sosnowca. Rita Gorgonowa odpowiadała we Lwowie za zabójstwo dziewczynki, którą się opiekowała. Na procesie były tłumy. Media i ulica szeroko komentowały tę sprawę. Żeby wejść na proces dzieciobójczyni, trzeba było mieć specjalny bilet. Taki jak ten.
 • Policja
  Prokuratura Okręgowa w Łomży (Podlaskie) postawiła zarzuty wielokrotnego zabójstwa 41-letniej mieszkance jednej ze wsi w gminie Stawiski, podejrzanej o zabicie swoich nowo narodzonych dzieci - poinformowała prokuratura.
 • Doda
  Jacek Żakowski przeprowadził w "Polityce" bardzo poważny wywiad z Dodą. Gwiazda komentuje bieżące wydarzenia - zareagowała na jedną z najgłośniejszych i najtragiczniejszych spraw ostatnich miesięcy. Rabczewska w mocnych słowach wypowiada się o Katarzynie W., mamie Magdy z Sosnowca.