• Tulipany
  Dzień dziecka, dzień matki, dzień babci - te daty znają prawie wszyscy. Dzień Ojca, dzień chłopaka, dzień mężczyzn - te już niekoniecznie. Przypominamy więc kiedy w ciągu roku jest czas by przypomnieć sobie o sprawieniu miłej niespodzianki najbliższym.
 • Dziewczynka daje babci prezent
  Drobne upominki, kwiaty, a przede wszystkim piękne laurki - wszystko z okazji obchodzonego dziś (21 stycznia) Dnia Babci i przypadającego jutro (22 stycznia) Dnia Dziadka. To jedne z najmilszych i najsympatyczniejszych świąt w kalendarzu. Obchody Dnia Babci zostały zapoczątkowane w 1964 roku z inicjatywy tygodnika „Kobieta i Życie”. Dzień Dziadka stał się popularny w Polsce w latach 80-tych. Dziś oba te święta są najczęściej łączone.
 • Życzenia od pary prezydenckiej z okazji Dnia Babci i Dziadka
  Radości z wnuków i wiele satysfakcji z tego, jak rosną - takie życzenia para prezydencka przekazała wszystkim babciom i dziadkom z okazji ich święta. A w opublikowanym w sieci nagraniu towarzyszyła im wnuczka Hania, która sporo namieszała w scenariuszu.
 • Zbliża się Dzień Babci i Dziadka
  Najbliższy weekend zapowiada się szczególnie przyjemnie, nie tylko ze względu na okres ferii, ale przede wszystkim następujące po sobie Dni Babci i Dziadka. Najmłodsi mogą ucieszyć dziadków laurkami i własnoręcznie wykonanymi ozdobami. Nieco starsi mogą kupić prezent, który może być praktyczny, bądź po prostu piękny. Listę takich propozycji przygotował internetowy sklep Agito.pl. 
 • Oto najpiękniejsze babcie show-biznesu
  Choć lata pierwszej młodości dawno mają już za sobą, nadal zachwycają urodą, osobowością lub seksapilem. Często na tyle, że nikt nie ośmieliłby się powiedzieć do nich „babciu”. No, może z wyjątkiem ich ukochanych wnucząt… Przedstawiamy najseksowniejsze babcie polskiego i światowego show-biznesu. W dniu ich święta tym słynnym i innym babciom życzymy wszystkiego najlepszego!