• "Z dala od zgiełku"
  Filmowy rok 2015 zbliża się do końca, można się więc pokusić o kolejne podsumowania. Obrazów o (różnej) miłości na polskich ekranach było w ostatnich miesiącach jak na lekarstwo, ale lepszy rydz niż nic. Wybraliśmy właśnie te najlepsze Love Story 2015.
 • "Dzikie historie" warto obejrzeć, by rozładować negatywne emocje
  Gdy "Dzikie historie" wchodziły na ekrany kin, wszędzie pojawiało się nazwisko Pedra Almodóvara, który w tym przypadku pełnił rolę producenta.
 • 1. "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy"
  Na jakie filmy najbardziej czekali i czekają kinomani? O takie zestawienie pokusił się serwis Fandango, specjalizujący się w sprzedaży biletów do amerykańskich kin. Oto ono: najważniejsze premiery roku 2015.
 • Paddington (reżyseria: Paul King)
  Zły Ewan McGregor, Tim Burton o wielkich oczach i Angelina Jolie po drugiej stronie kamery. Głośny "Whiplash" i oscarowy konkurent "Idy" – wybuchowe "Dzikie historie". A dla dzieciaków (małych i dużych) szansa na spotkaniem z miłośnikiem marmolady zwanym Paddington lub poznanie sekretu Eleonory. Pierwszy premierowy weekend w kinach zapowiada się bardzo interesująco… To znak, że styczeń w polskich kinach będzie gorący.